Kiedy rodzi Ania Lewandowska

Kiedy rodzi Ania Lewandowska? Pytał o to nawet prezes Realu Madryt!

Ania Lewandowska już lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Jej ciążowy brzuszek jest już coraz większy. Fani zastanawiają się, na kiedy wyznaczono termin porodu. Pytał o to nawet trener Realu Madryt!

Liczne kontrowersje

Wciąż jest głośno o wtorkowym meczu Bayernu Monachium z Realem Madryt. Drużyna Roberta Lewandowskiego odpadła z Ligi Mistrzów po porażce z Realem 2:4 oraz kontrowersjach sędziowskich. Hiszpański dziennik „Marca” doniósł, że polski piłkarz, Artur Vidal i Thiago Alcantara wtargnęli po spotkaniu do pokoju sędziów i zaatakowali Węgra Viktora Kassaiowi. Jak rzeczywiście było?

„Robert napisał, że to o pokoju sędziów jest wymyślone. Zresztą gdyby poszedł to, jak sądzę, byłaby z tego większa awantura i groziłaby mu surowa kara, bo sędzia na pewno by coś takiego opisał. Moim zdaniem było tak, że podczas schodzenia z boiska piłkarze Bayernu mieli głośne pretensje do sędziego, a dziennikarz coś sobie dopowiedział. Tak sądzę, polegam na tym, co napisał Robert – mówił Cezary Kucharski w rozmowie z portalem sport.pl.

Kiedy rodzi Ania Lewandowska? Pytał o to nawet prezes Realu Madryt!

Okazało się, że po meczu kapitana polskiej reprezentacji zatrzymał na rozmowę prezes Realu Madryt – Florentino Perez. Mężczyzna pytał o kontuzję barku, a także o to, kiedy rodzi żona Ania!

„Kurtuazyjna rozmowa. Przy świadkach. Ale też wiadomo, że nie przez przypadek akurat z Robertem prezes Perez chciał porozmawiać. Znają się, przecież kiedyś prezes zaprosił go do siebie do pokoju po meczach z Dortmundem. We wtorek pytał, kiedy Ania rodzi i jak się czuje. I jak to było z barkiem Roberta. Tyle Lewy z hiszpańskiego zrozumiał” – śmiał się Cezary Kucharski.

Czy rozmowa z Florentino Perezem oznacza, że Real interesuje się polskim piłkarzem? Wiele na to wskazuje, ale przypominamy, że Lewandowski ma podpisaną umowę z Bayernem Monachium do 2021 roku.

———————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...