Kiedy rodzi Ania Lewandowska

Kiedy rodzi Ania Lewandowska? Pytał o to nawet prezes Realu Madryt!

Ania Lewandowska już lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Jej ciążowy brzuszek jest już coraz większy. Fani zastanawiają się, na kiedy wyznaczono termin porodu. Pytał o to nawet trener Realu Madryt!

Liczne kontrowersje

Wciąż jest głośno o wtorkowym meczu Bayernu Monachium z Realem Madryt. Drużyna Roberta Lewandowskiego odpadła z Ligi Mistrzów po porażce z Realem 2:4 oraz kontrowersjach sędziowskich. Hiszpański dziennik „Marca” doniósł, że polski piłkarz, Artur Vidal i Thiago Alcantara wtargnęli po spotkaniu do pokoju sędziów i zaatakowali Węgra Viktora Kassaiowi. Jak rzeczywiście było?

„Robert napisał, że to o pokoju sędziów jest wymyślone. Zresztą gdyby poszedł to, jak sądzę, byłaby z tego większa awantura i groziłaby mu surowa kara, bo sędzia na pewno by coś takiego opisał. Moim zdaniem było tak, że podczas schodzenia z boiska piłkarze Bayernu mieli głośne pretensje do sędziego, a dziennikarz coś sobie dopowiedział. Tak sądzę, polegam na tym, co napisał Robert – mówił Cezary Kucharski w rozmowie z portalem sport.pl.

Kiedy rodzi Ania Lewandowska? Pytał o to nawet prezes Realu Madryt!

Okazało się, że po meczu kapitana polskiej reprezentacji zatrzymał na rozmowę prezes Realu Madryt – Florentino Perez. Mężczyzna pytał o kontuzję barku, a także o to, kiedy rodzi żona Ania!

„Kurtuazyjna rozmowa. Przy świadkach. Ale też wiadomo, że nie przez przypadek akurat z Robertem prezes Perez chciał porozmawiać. Znają się, przecież kiedyś prezes zaprosił go do siebie do pokoju po meczach z Dortmundem. We wtorek pytał, kiedy Ania rodzi i jak się czuje. I jak to było z barkiem Roberta. Tyle Lewy z hiszpańskiego zrozumiał” – śmiał się Cezary Kucharski.

Czy rozmowa z Florentino Perezem oznacza, że Real interesuje się polskim piłkarzem? Wiele na to wskazuje, ale przypominamy, że Lewandowski ma podpisaną umowę z Bayernem Monachium do 2021 roku.

———————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ