Kora wraca na scenę

Kora wraca do zdrowia! Dlaczego artystka uciekła z Warszawy?

Kora wraca do zdrowia. U artystki w 2014 roku zdiagnozowano nowotwór jajnika. Na szczęście operacja oraz chemioterapia odniosły rezultaty – rak został pokonany. Gwiazda czuje się znacznie lepiej i planuje wydać nową płytę. Co teraz szczególnie jej pomaga w powrocie do zdrowia?

Radosna nowina

Mamy dobre wiadomości dla fanów Kory – artystka wraca do zdrowia! Gwiazda wygrała walkę z nowotworem jajnika. Chorobę zdiagnozowano u niej w 2014 roku, jednak jej objawy dało się odczuć już dużo wcześniej. Gwiazda przeszła operację oraz długotrwałą chemioterapię, które przyniosła oczekiwane rezultaty. Jednak do końca życia musi przyjmować lek, który zapobiega remisji choroby. Piosenkarka walczyła, aby był on refundowany. Na szczęście udało się.

Kora wraca do zdrowia! Co ją teraz najbardziej leczy?

Gwiazda do zdrowia dochodzi w domu na Roztoczu. Mówi, że to właśnie ono najbardziej teraz ją leczy. Niektórzy dziwią się, że artystka uciekła od blasku wielkiego świata, w końcu wiele osób właśnie do niego dąży. Jednak to był świadomy wybór. Gdyby wokalistka wracała do dobrej formy w Warszawie i tam szykowałaby się do pracy koncertowej, to nie wie, czy jej organizm udźwignąłby taki wysiłek.

„Ludzie pytają mnie często: „No, jak to? Nie brak ci tego wszystkiego, co zostawiłaś za sobą? Ludzi, kipiącego życiem miasta…?  (…) Teraz leczy mnie też Roztocze. Dla miejscowych często to jest niepojęte, że ktoś nie chce blichtru wielkiego świata, do którego oni wszyscy tęsknią, zmierzają. Ludzie z naszej okolicy często mają wykształcone dzieci, które nie chcą tu wrócić. Pewnie nas też by tu nie było, gdyby nie sytuacja, która jest, jaka jest. Jednak dokonałam pewnego wyboru. Mogłabym dochodzić do zdrowia w Warszawie i wrócić do pracy koncertowej, bo o to głównie chodzi. Ale nie wiadomo, czy byłabym w stanie udźwignąć taki wysiłek. Może byłby skazany na straty? Ja żyję z pewnym wyrokiem. Zrobię próby, poświęcę temu pół roku, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, po czym nagle okaże się, że mój stan się pogorszył, muszę wziąć chemię i co wtedy?” – mówiła Kora w rozmowie z „Vivą!”.

Trzymamy kciuki za pełny powrót gwiazdy do zdrowia!

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/KORA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...