Katarzyna Dowbor miała poważną operację! Jak się teraz czuje?

Katarzyna Dowbor miała poważną operację! Jak się teraz czuje?

Katarzyna Dowbor od kilku lat zmagała się z chorą tarczycą. Jej kłopoty zdrowotne negatywnie wpływały na codziennie funkcjonowanie dziennikarki. Prowadząca program „Nasz nowy dom” zdecydowała się na usunięcie tarczycy. Jak gwiazda teraz się czuje?

Katarzyna Dowbor miała poważną operację! W jakim jest teraz stanie?

Katarzyna Dowbor o chorobie tarczycy dowiedziała się w 2014 roku. Przez wiele lat gruczoł tarczycowy płatał jej figle i znacznie utrudniał codzienne funkcjonowanie. W końcu gwiazda zdecydowała się na usunięcie tego organu.

„(…) choć byłam pod opieką lekarzy i brałam leki, to okazało się, że nad moją trudno zapanować. Przez te lata towarzyszyły mi stany zapalne, stąd decyzja specjalistów, że najlepszym wyjściem będzie usunięcie tego organu. Po operacji szybko doszłam do siebie, więc nie było powodów, aby ograniczyć aktywność zawodową” – zdradziła Katarzyna Dowbor w rozmowie z “Dobrym Tygodniem”.

Jakie ma teraz samopoczucie?

„Już czuję się świetnie” – zapewniła dziennikarka.

Oby tak dalej!

Wszystko przez przypadek

Katarzyna Dowbor  o chorobie tarczycy pierwszy dowiedziała się w 2014 roku. Jak to się stało? Kilka lat temu zaniepokoiły ją problemy z okiem. Okulista skierował ją na badania. Okazało się, że wszystkim problemom winna jest nieprawidłowa praca tarczycy. 

“Przez przypadek, pojechałam na zdjęcia do mojego poprzedniego programu o zdrowiu, zrobić wywiad z dr. Dąbrowieckim w szpitalu przy Szaserów. Miałam wtedy problem z okiem, które mi spuchło, i jakby wychodziło z orbity. […] Dr Dąbrowiecki zajrzał w to oko i mówi: nie podoba mi się. Powiedziałam, że już się leczę u okulisty. – Proszę być jutro u mnie na badaniach – stwierdził autorytatywnie. Ja na to, że nie mam czasu. – Proszę być na ósmą, to potrwa chwileczkę. Zgodziłam się, ale ta chwila trwała do popołudnia. Przeszłam testy tarczycowe, czekaliśmy na wyniki, potem usg, które wykazało, że moja tarczyca szaleje” – powiedziała Katarzyna Dowbor.

Warto mieć się na baczności!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Katarzyna Dowbor FanPage

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2001 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę i to wyzwanie”
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę to wyzwanie”

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Gwiazda prowadzi wiele projektów, a od niedawna catering! Jak jej...