Koncert SKUBASA w Stacji Mercedes

W piątek, 1 lipca, o godz. 20.00 w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi SKUBAS – kompozytor, gitarzysta oraz wokalista o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Podczas swoich koncertów muzyk stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki.

SKUBAS określany jest często artystą niepokornym, niełatwo bowiem jego muzykę zamknąć w jakichkolwiek ramach. Słuchacze, dziennikarze i krytycy muzyczni cenią go przede wszystkim za prostotę i ogromny talent do tworzenia niebanalnych piosenek. Muzyka SKUBASA to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, ale też grunge’owym charakterze. Artysta łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki.

Jego debiutancki album, pt. Wilczełyko, ukazał się 11 września 2012 r. nakładem wytwórni Kayax. Płyta i twórczość SKUBASA zostały w szczególności docenione za prostotę i autentyczność. Do tej pory artysta zagrał koncerty na wszystkich największych polskich festiwalach (Open’er, Jarocin, Męskie Granie, Warsaw Orange Festival, Oświęcim Live Festival i wielu innych). Muzyk otrzymał nominację do Fryderyków 2013 i 2014 w kategoriach Debiut Roku, Płyta Roku oraz Utwór Roku. Jego singiel, pt. Nie mam dla ciebie miłości, promujący płytę Brzask, został wyświetlony na You Tube ponad sześć milionów razy. SKUBASA można też usłyszeć występującego u boku innych artystów (m.in. Mikromusic, Nosowska, Raz Dwa Trzy, Smolik czy Jono McCleery).

Charakterystyczna barwa głosu oraz wyjątkowy klimat, jaki SKUBAS tworzy podczas swoich koncertów, z pewnością sprawią, że to będzie szczególny piątkowy wieczór w letnim pawilonie.

 

Podczas działalności letniego pawilonu, za pośrednictwem asystentów sprzedaży obecnych
w Stacji, każdego dnia można umówić się na jazdy testowe wybranymi modelami
Mercedes-Benz. W tej edycji do dyspozycji gości są m.in. Klasy A, CLA SB, GLA,
C Kombi i E.

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie.

Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

Źródło: informacja prasowa


ZOSTAW ODPOWIEDŹ