Olga Frycz jest w ciąży! Kim jest ojciec dziecka

Olga Frycz odpadła z Agenta. Dziękuje wszystkim uczestnikom oprócz…

W siódmym odcinku Agent Gwiazdy z programem pożegnała się Olga Frycz. Aktorka bardzo cieszy się, że wzięła udział w programie, ale żałuje, że jej przygoda zbyt szybko się skończyła. Gwiazda „M jak miłość” w szczerym wpisie na Instagramie dziękuje prawie wszystkim uczestnikom reality show. O kim aktorka nie napisała?

Siedmiu wspaniałych?

Olga Frycz odpadła w siódmym odcinku programu. Wielu widzów było zdziwionych, gdyż niektórzy podejrzewali, że to właśnie ona jest Agentem. W reality show zostało jeszcze siedmiu uczestników. Kto z nich najbardziej namiesza w kolejnych odcinkach?

Olga Frycz odpadła z Agenta. Dziękuje wszystkim uczestnikom oprócz…

Aktorka w szczerym wpisie na Instagramie dziękuje ekipie technicznej reality show oraz produkcji za możliwość wzięcia udziału w programie, wsparcie oraz życzliwość.

„No cóż… taka gra. Było super ! Bardzo dziękuje całej ekipie technicznej Agenta za wsparcie, miłe słowa i cierpliwość ? Całej Produkcji za możliwość wzięcia udziału w tej przygodzie!” – napisała gwiazda.

Olga Frycz składa podziękowania również innym uczestnikom Agenta za wspólną przygodę. O każdym napisała kilka ciepłych słów. No dobrze, prawie o każdym… Kogo zabrakło?

Dla każdego (prawie) coś miłego

„Dziękuje całej naszej bandzie ❤

modny_tata – byłeś krótko, ale jesteś fajnym gościem i dżentelmenem ??

 agnieszka_rylik dziękuje za te wszystkie kawały i nocny spacer po Salcie w poszukiwaniu słodyczy ?

julafab byłaś mega dzielna i bardzo się cieszę , że jako jedna z pierwszych miałam możliwość obejrzenia Twojego świątecznego teledysku ?

mateuszmaga ? przepraszam, że czasami gniewałam się na Ciebie, ale taki mam charakter, że lubię wszystko szybko szybko a Ty lubisz wszystko wolno wolno i sej łoczju łona sej bat rimember to była tylko gra ??

joannajedrzejczyk dziękuje za Twoje dobre serce i za wszystkie nocne rozmowy. I dziękuje za piękną koszule, za lekarstwa, plasterki uśmiech i psikusy. Byłaś dla mnie ogromnym wsparciem ❤

 piotrkedzierski wspaniałym człowiekiem i życzę Ci z całego serca, żebyś znalazł żonę i miał dużo dzieci ?

alandersz jesteś rycerzem ! nerwowym,ale rycerzem?

odetamoro Odea ach Odea …Ty wiesz ⭐️? Dziękuję za Twoje poczucie humoru, zdolności fryzjerskie ✂️ i przepraszam, że tak na tym bananie krzyczałam na Ciebie ?

darialadocha tej zupy którą dla mnie ugotowałaś nie zapomnę Ci do końca życia. Jesteś kochana ?

edyta_zajac jesteś piękna mądra i super fajna i dziękuje, że pożyczałaś mi swój tusz do rzęs żebym chociaż na „setkach” wyglądała jak człowiek.

jarekkret dziękuje za piękną pogodę, za słońce,za deszcz i za prezent na Mikołajki ??

marek_wlodarczyk_official a Tobie za mądrość i ciekawe rozmowy o życiu aktorów ?? I oczywiście dziękuje bardzo

kingarusin ! Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania ❤ – napisała aktorka.

Olga Frycz nie podziękowała jedynie Tomaszowi Niecikowi. Jak myślicie, dlaczego aktorka nie polubiła muzyka?

https://www.instagram.com/p/BSMfkHkBYTZ/?taken-by=tojafrycz

————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/tojafrycz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ