Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

Hailey Baldwin zrobi to samo co Selena Gomez? Niepokojące wyznanie żony Justina!

Selena Gomez już kilka razy robiła przerwy od mediów społecznościowych. Wiele na to wskazuje, że Hailey Baldwin, żona Justina Biebera, również ma dość wirtualnych społeczności! Też robi detoks od Instagrama?

Hailey Baldwin zrobi to samo co Selena Gomez? Niepokojące wyznanie żony Justina!

Hailey Baldwin zaskoczyła fanów swoim wyznaniem na Instagramie. Gwiazda zdradziła, że jej samopoczucie jest znacznie lepsze, gdy robi przerwy od korzystania z mediów społecznościowych. Wtedy czuje się znacznie szczęśliwszą osobą. Doskonale zdaje sobie sprawę, że media społecznościowe są bardzo dobrym środkiem promocji, a także kontaktu z fanami, ale mają również ciemną stronę.

„Kiedykolwiek robię sobie od niego przerwę, czuję się znacznie lepiej i jestem szczęśliwszą osobą. Gdy tylko go włączam, dopada mnie natychmiastowy lęk i smutek, poddaję się – napisała Hailey. – Proszę nie zrozumcie mnie źle. Instagram jest niesamowitym narzędziem i wspaniałym sposobem na utrzymywanie kontaktów z innymi. Ale ma też bardzo negatywną stronę – mówiła żona Justina Biebera na InstaStories.

Gwiazda ma dość oceniania przez innych. Chce być szczęśliwa, nie chce przejmować się negatywnymi komentarzami internautów. Pragnie żyć swoim życiem. 

„Nie pozwolę ludziom, by sprawiali, że czuję, jakbym robiła coś złego, ciesząc się swoim życiem i będąc szczęśliwa – podkreśliła Hailey. – Na tym świecie jest wystarczająco dużo nienawiści, bólu i cierpienia i ostatnią rzeczą, jaką potrzebujemy jest więcej nienawiści i podziałów” – mówiła Hailey.

https://www.facebook.com/HaileyBaldwin/photos/a.1253406558071670/1992374627508189/?type=3&theater

To je łączy

Przypominamy, że Selena Gomez, była ukochana Justina Biebera we wrześniu zdecydowała się zrobić detoks od mediów społecznościowych. Wokalistka docenia ich siłę, ale zwraca też uwagę, że za ich pośrednictwem można bardzo ranić drugie osoby.

“Nastrój Lol (spojrzałam na swoje odbicie w lustrze – jak idiota!) Aktualizacja: przerwa od mediów społecznościowych. Po raz kolejny. Choć jestem wdzięczna za głos, jaki media społecznościowe dają każdemu z nas, jestem również wdzięczna za to, że mogę cofnąć się i pomyśleć o moim życiu sprzed mediów społecznościowych. Życzliwość i zachęta tylko na chwilę. Pamiętajcie, że negatywne komentarze mogą zranić czyjeś uczucia” – napisała Selena Gomez.

Pamiętajmy o tym!

——————————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ