Daniel Radcliffe znów zagra Harry’ego Pottera? Zobaczcie, co powiedział!

Daniel Radcliffe wielokrotnie starał oderwać się od skojarzeń z chłopcem o magicznych zdolnościach, Harrym Potterem, w którego wcielił się kilkukrotnie. W końcu 26-letni aktor zaakceptował swoją dziecięcą postać i rozważa nawet, by raz jeszcze zagrać czarodzieja.  daniel radcliffeTo zależy od scenariusza. Okoliczności mogą być niezwykłe. Jestem pewny, że Harrison Ford powiedział tak w przypadku Hana Solo i zobaczcie sami, co się stało! Ja mówię więc „nie” na teraz, ale zostawiam otwarte drzwi na przyszłość – mówił Radcliffe w jednym z wywiadów.

Kolejna część przygód Harry’ego

Powstanie nowego filmu o przygodach Harrego Pottera wydaje się dość prawdopodobne, bo jak wiemy, J. K. Rowling szykuje się do wydania 8 części sagi o świecie magii i czarodziejstwa.

Akcja kontynuacji przygód czarodziejów po tytułem Harry Potter i Przeklęte Dziecko rozgrywać ma się 19 lat po śmierci Voldemorta.

Oficjalna publikacja odbędzie się już 31 lipca.

Fani zacierają ręce

W międzyczasie fani Harry’ego Pottera mają jednak co robić. Wkrótce odbędzie się także premiera spektaklu teatralnego opartego książkach Rowling.

Po zapowiedzi sztuki, możemy się wiele spodziewać:

– Bycie Harrym Potterem nigdy nie było łatwe i nie jest nim teraz, gdy jest się przepracowanym pracownikiem Ministerstwa Magii, mężem i ojcem trojga dzieci w wieku szkolnym.

Podczas, gdy Harry zmaga się z przeszłością, która nie chce pozostać tam, gdzie powinna, Albus zmaga się z dziedzictwem swojej rodziny, którego nigdy nie chciał. Kiedy przeszłość i przyszłość zlewają się niebezpiecznie ze sobą, obaj – i ojciec, i syn – muszą stawić czoła niewygodnej prawdzie: czasami ciemność przychodzi z najbardziej nieoczekiwanych miejsc – czytamy w oficjalnym materiale promocyjnym.

Czy fani będą mieli okazję uścisnąć dłoń Radcliffa podczas premiery?

Będzie tam mnóstwo fanów Harry’ego Pottera. Mogłoby to się skończyć tak, że oglądaliby mnie patrzącego na scenę, a ja nigdy nie zrobiłbym czegoś, co mogłoby rozpraszać czy zaburzyć sztukę – powiedział aktor i tym samym wymigał się od wzięcia udziału w imprezie.

W tym roku do kin wejdzie też ekranizacja innej książki J.K Rowling pt. Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć.

__________

 Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ