Kobiety to męska specjalność

kobietylife4styleKolejna książka spod pióra Łukasza Gołębiewskiego „Kobiety to męska specjalność” to nowość na rynku, wydana nakładem wydawnictwa Burda Książki. Przepełniona seksem, romansami i alkoholem lektura zaspokoi nawet najbardziej wymagającego czytelnika.

Tytułowe kobiety to poszczególne znajomości i romanse głównego bohatera – mężczyzny, który myśli, że prawdziwa miłość nigdy go nie dopadnie. Wciąż wdaje się w liczne „związki” z przypadkowymi kobietami, które mają mu dostarczyć tylko przyjemności. Seks, alkohol i rock’n’roll to naczelne hasło tej książki.

Jeśli lubisz wyuzdane powieści erotyczne z nutką tajemniczości to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie. Warto zwrócić uwagę na okładkę książki, która jest wymowna i bardzo erotyczna. Ciekawie przedstawiona sylwetka głównego bohatera – egocentrycznego pisarza, skupionego tylko na sobie i pozornie niezdolnego do głębszych uczuć, zachęca, aby zagłębić się w dalszą część książki. Bardzo realistyczne dialogi i pierwszoosobowa narracja dodają charakteru lekturze.

Łukasz Gołębiewski, autor „Kobiety to męska specjalność” słynie z pisania kontrowersyjnych dzieł. W 2007 roku opublikował skandalizującą powieść „Xenna – moja miłość”.

Patrycja Ceglińska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ