Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ania Bardowska napisała książkę! Kiedy premiera?

Ania Bardowska niedawno po raz drugi została mamą. Jednak to nie koniec zmian w życiu żony rolnika Grześka – gwiazda właśnie zdradziła, że napisała książkę! Na jaki temat i kiedy ukaże się w sprzedaży? Uchylamy rąbka tajemnicy!

Rodzina i…

U Ani i Grzegorza Bardowskich dużo zmian. Największą są narodziny ich drugiego dziecka – córki Liwii. Choć początek wspólnej drogi z dziewczynką nie był łatwy i łzy lały się strumieniami, to personel szpitala był bardzo pomocny, więc sytuacja została szybko opanowana. Obecnie jest już dużo lepiej.

„Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia❤️. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce ?. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo” – napisała Ania Bardowska na Instagramie, dodając zdjęcie z całą najbliższą rodziną.

https://www.instagram.com/p/B49uZdljYSp/

Ania Bardowska napisała książkę! Kiedy premiera?

Jednak okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Nowa radosna nowina bardzo przypadła do gustu fanom żony rolnika. Okazuje się, że Ania Bardowska napisała książeczkę dla dzieci, o czym zdradziła na swoim kanale na Youtube. Wszystko za sprawą wierszyka, który napisała jakiś czas temu. Utwór tak bardzo spodobał się jej mężowi Grześkowi, że namawiał ją do wydania książeczki.

W tygodniu chciałam się z Wami podzielić swoim projektem nad którym pracowałam wiele tygodni. Już jestem na finiszu prac. Niebawem na relacji zdradzę Wam więcej szczegółów dotyczących nowego projektu. W sierpniu wszystko się zaczęło – zdradziła Ania na Instastories.

Choć nie znamy jeszcze daty premiery książeczki, to już teraz mamy nadzieję, że okaże się hitem. Ania Bardowska jest nie tylko mamą dwóch pociech, ale ma również wykształcenie pedagogiczne i jest przedszkolanką.

My czekamy już z niecierpliwością na pierwsze wydanie książki autorstwa Ani, a wy?

https://www.instagram.com/p/B45CIOzjqeV/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ