The Weeknd

Koncertowy kalendarz roku. Jakie gwiazdy odwiedzą Polskę?

W nowym 2017 roku, na polskiej scenie muzycznej pojawią się światowej sławy gwiazdy. Kto wystąpi w Polsce? Gdzie i kiedy zobaczymy naszych ulubionych wykonawców?  Oto lista jednych z najbardziej wyczekiwanych koncertów tego roku.

Styczeń powoli dobiega końca, ale w walentynki w Warszawie wystąpi Alan Walker. Następnie w połowie lutego będziemy mogli zobaczyć na polskiej scenie muzycznej Alvaro Solera. Artysta niedawno zaśpiewał w duecie z Moniką Lewczuk. Pojawi się w Gdańsku (15.02.17), Warszawie (16.02.17) i Poznaniu (17.02.17).

Marzec w Warszawie będzie pełen gwiazd. Począwszy od ósmego i wizyty Sophie Ellis-Bextor, po koncert absolutnego mistrza przełomu lat 80. i 90. – Stinga (17.03.17). Dwudziestego marca w stolicy usłyszymy Lukasa Grahama, który podbił polskie listy przebojów utworem „7 years”. Dzień później, na scenie pojawi się Tom Odell. Amy Macdonald wystąpi nie tylko w Warszawie (23.03.17) Ale również w Poznaniu (24.03.17). A trzydziestego pierwszego, coś dla fanów mocniejszej muzyki – zespół Korn.

W kwietniu swoją obecnością zaszczyci nas Rag’n’Bone Man. Jego singiel „Human” podbił serca słuchaczy i przez długi czas utrzymywał się w notowaniach list przebojów. Usłyszeć go będzie można drugiego kwietnia w Warszawie. Za to w Krakowie, Gdańsku/Sopocie i Łodzi zagra Tini Stoessel (3-5.04.17). A w połowie miesiąca, w naszym kraju, pojawi się zespół Tokio Hotel (12.04.17).

Maj należeć będzie do uroczej Ariany Grande (31.05.17 – Łódź) oraz fantastycznego Bruno Marsa. Amerykanin zachwycił swoim talentem w 2010 roku, a w tym roku wystąpi w Krakowie, dwudziestego siódmego maja. 23 i 24 w Łodzi, a potem w Katowicach zagra rockowy zespół Deep Purple.

Pierwszego dnia czerwca, w Łodzi ponownie wystąpi Ariana Grande. Na drugi dzień w Krakowie pojawi się Aeorsmith, a także zespół Imagine Dragons, który zagra podczas Orange Warsaw Festival. W tym roku impreza przypada na 2-3 czerwca. Bilety już są dostępne na stronie festiwalu. 17 czerwca w Krakowie wystąpi System Od A Down, a dzień później w Warszawie zagra Coldplay. Na gdańskiej scenie stadionu Energa, 20 czerwca, pojawi się także zespół Guns N’ Roses. A na zakończenie miesiąca, na festiwalu w Gdyni – Openerze, będziemy mogli zobaczyć zespół The Weeknd (30.06.17).

Lipiec poza piękną pogodą i wysokimi temperaturami przywita jak na razie, trójkę zagranicznych artystów. Depeche Mode w Warszawie oraz Marilyn Manson w Katowicach pojawią się tego samego dnia – 21 lipca. A 25 w Krakowie zagra Red Hot Chilli Peppers.

W sierpniu Polskę odwiedzą Andrea Bocelli (05.08.17) w Szczecinie oraz Robbie Williams (13.08.17) w Warszawie. 

fot. Instagram @theweeknd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 More posts in Koncerty category
Recommended for you
Festiwal poświęcony Zbigniewowi Wodeckiemu
Festiwal poświęcony Zbigniewowi Wodeckiemu coraz bliżej! Jakie gwiazdy zaśpiewają?

Muzyk zmarł 22 maja 2017 roku w jednym z warszawskich szpitali w wyniku udaru mózgu....