Kto uspokaja córkę Ani i Roberta Lewandowskich

Klara Lewandowska w centrum uwagi! Zobaczcie nagranie!

Ania i Robert Lewandowscy wraz z córeczką niedawno wybrali się na krótki wypoczynek do Włoch. Jednak zanim rodzina wyleciała do słonecznej Italii, to piłkarz zagrał ostatni oficjalny mecz przed przerwą wakacyjną, a potem wraz z kolegami z drużyny świętował zdobycie mistrzostwa Niemiec przez Bayern Monachium. Tego dnia towarzyszyła mu też żona Ania oraz mała Klara. Zobaczcie filmik, który pojawił się w sieci!

Zasłużony wypoczynek

Ania i Robert Lewandowscy wraz z córeczką Klarą niedawno wybrali się na krótkie wakacje do Włoch. Rodzina odpoczywała nad jeziorem Lago di Garda, które znane jest z czystości wody. Leży ono w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem. Położone jest w pobliżu alpejskich szczytów.

Przerwa od wielu obowiązków zdecydowanie im się należy! Przypominamy, że sportsmenka 4 maja urodziła córkę, a podczas ciąży intensywnie spędzała czas. Gwiazda przygotowywała m.in. książkę dedykowaną młodym mamom oraz zestaw ćwiczeń odpowiednich dla kobiet ciężarnych.

Również Robert może spokojnie odpoczywać. Młody tata strzelił w Bundeslidze 30 goli, a także przyczynił się do zdobycia zgarnięcia tytułu mistrza Niemiec przez Bayern Monachium. Nie obyło się bez wielkiej fety, na której bawił się również nasz piłkarz wraz z żoną.

Klara Lewandowska w centrum uwagi! Zobaczcie nagranie!

Jednak najpierw odbył się ostatni mecz przed przerwą wakacyjną.  To właśnie tego dnia jeden z fanów nagrał filmik z Klarą, Anią i Robertem! Zobaczcie video, które robi furorę w sieci!

https://www.instagram.com/p/BUjqpDDha2Z/?taken-by=r.rl9

Dobry przykład

Nie od dziś wiadomo, że Ania Lewandowska jest wielką fanką talentu i umiejętności męża i często bywa na meczach z udziałem piłkarza. Podczas ciąży również chętnie kibicowała mu z trybun. Mamy nadzieję, że Klara też pójdzie w ślady mamy i za jakiś czas zobaczymy, jak dopinguje swojego tatę!

 

————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/r.rl9, www.instagram.com/annalewandowskahpba, www.facebook.com/Anna Lewandowska oraz www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ