Julia Wieniawa o rozstaniu z Antkiem Królikowskim!

Julia Wieniawa o rozstaniu z Antkiem Królikowskim! Co się stało?

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej gorących polskich młodych gwiazd. Fani przez dwa lata śledzili jej związek z Antkiem Królikowskim. Jednak pod koniec 2018 roku para rozstała się. Co się stało? Aktorka uchyla rąbka tajemnicy!

Julia Wieniawa o rozstaniu z Antkiem Królikowskim!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski już nie ukrywają, że ich związek należy już do przeszłości. Dlaczego para się rozstała? Gwiazda wyznała, że aktora spotkała za wcześnie. Różniły ich oczekiwania wobec siebie oraz życia. Nic nie dało się już zrobić?

„Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie ( śmiech). Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. (…) mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać- zdradza w Vivie!”- przyznała młoda gwiazda.

A mogło być tak pięknie!

https://www.instagram.com/p/BrFU079nNrd/

Urodzinowy prezent

Para nadal się przyjaźni. Antek Królikowski z okazji dwudziestych urodzin młodej gwiazdy przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę! My jesteśmy pod wrażeniem, a wy?

https://www.youtube.com/watch?v=U5G8sFLLF78&feature=youtu.be

Co dalej?

Julia Wieniawa pomimo rozstania nie narzeka na nudę. Aktorka dużo pracuje, a wolnym czasie uprawia sport. Jakie formy aktywności lubi najbardziej?

„Moje pierwsze zajęcia High Heels w życiu. Jeszcze wiele przede mną, ale złapałam zajawkę. To jednak niełatwa rzecz tańczyć w obcasach. ? Ale uwielbiam nowe wyzwania. Jak nie mam ochotę na siłownie to ide na wycisk do @thomasnakielsky , a jak nie mam flow na taniec, to wybieram się na jogę. Kocham taką różnorodność w życiu. ??? (…) Moje postanowienia noworoczne to nie bullshit ?? powrót na salę. ” – napisała Julia Wieniawa na Instagramie. 

https://www.instagram.com/p/BsYHSbZBnsh/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/juliawieniawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ