Wstrząsające wyznanie Bieniuka: „To mnie otrzeźwiło”

Jarosław Bieniuk złożył córce życzenia urodzinowe! Niezwykle wzruszające słowa!

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka obchodzi właśnie 15. urodziny! Z tej okazji sportowiec złożył nastolatce piękne życzenia! Co jej obiecał?

Jarosław Bieniuk złożył córce życzenia urodzinowe! Niezwykle wzruszające słowa!

Oliwia Bieniuk obchodzi właśnie swoje 15. Urodziny. Oczywiście o tym ważnym dniu nie zapomniał tata dziewczyny – Jarosław Bieniuk. Mężczyzna za pośrednictwem Instagrama złożył córce wzruszające życzenia. Obiecał, że zawsze będzie ją wspierał. Piękne słowa!

„Córcia ?? życie jest jak rollercoaster…Trzymaj się mocno obiecuje że będę zawsze obok ?Sto lat z okazji 15 Urodzin?” – napisał sportowiec na Instagramie.

„Wszystkiego najlepszego dla Oliwii, sukcesów i spełnienia marzeń ?????????”,

„Samych szczęśliwych dni, wielu przyjaciół i dużo miłości. ( piekny wiek ?)????”,

„Rollercoaster…dokładnie ..zawsze obok i zawsze na pierwszy ogień jak widać ?najlepszego dla Córki!” – piszą fani.

Piłkarz zamieścił również wspólną fotkę z kolejki górskiej. Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/BaYq3ChFApT/?taken-by=jaretpalmer

My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Dojrzałam wraz z córką

Anna Przybylska w jednym z wywiadów zdradziła, że bardzo jej się podobało aktywne uczestniczenie w dojrzewaniu córki. To było bardzo kształcące. Wyznała, że gdy urodził się braciszek Jaś, to dziewczynka stała się niezwykle opiekuńcza. Wzruszało ją to, że rodzeństwo miało taką dobrą relację.

„Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. (…) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją” – mówiła aktorka Krystynie Pytlakowskiej w 2011 roku.

Okazuje się, że Oliwka już we wczesnym dzieciństwie stała się gwiazdą mediów! To nie było zaplanowane. 😉

Nagle drzwi sali na antresoli otwierają się i staje w nich Oliwka ze smoczkiem w buzi. Jak gdyby nigdy nic schodzi powoli po schodach, przechodząc przez salę jak największa gwiazda, a na koniec podbiega przytulić się do mamy, która bierze ją na kolana. Właśnie z tej konferencji opublikowano rekordową liczbę zdjęć”– czytamy w biografii „Ania”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/jaretpalmer/

1 KOMENTARZ

  1. Panie Jarosławie Pisałem w odpowiedzi na Pana życzenia dla córki w mediach społecznościowych.podpisałem się pełnym imieniem i nazwiskiem
    Miałem nadzieję,że na ten post Pan zareaguje.Jednak okazało się,że na TEN moment WSZYSTKO w sieci zniknęło.Przykro mi. Jeżeli uzna Pan za stosowne odpisać na mój e-mail czekam aczkolwiek bez nadziei
    Pozdrawiam

    Sylwester Kornafel

    .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ