Joanna Górska: Widzieliście kiedyś coś piękniejszego

Joanna Górska szczerze o utracie włosów. Pokazała się w peruce!

Joanna Górska, dziennikarka Polsat News, niedawno zdradziła, że walczy z chorobą nowotworową. Gwiazda przeszła chemioterapię. W mediach społecznościowych przyznała, że utrata włosów była dla niej trudnym doświadczeniem. Jednak nie poddała się. Właśnie pokazała swoje zdjęcie w peruce!

Joanna Górska szczerze o utracie włosów. Pokazała się w peruce!

Joanna Górska od dłuższego czasu jest nieobecna na antenie Polsat News. Niedawno dowiedzieliśmy się dlaczego. Dziennikarka na swoim fanpage zdradziła, że ma raka piersi. Poprosiła internautów o modlitwę oraz trzymanie kciuków za jej zdrowie. Przypomniała również, że trzeba się regularnie badać.

Teraz gwiazda pokazała zdjęcie w peruce. Napisała, że utrata włosów była dla niej trudnym doświadczeniem. Zdradziła, że podczas przymierzania kolejnych pojawiły się emocje i łzy. Jednak w końcu na jej twarzy zagościł uśmiech. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się Joanna Górska? Pasuje jej ta peruka? My  jesteśmy zdania, że dziennikarka wygląda świetnie!

Bez względu na wszystko … uśmiechaj się!!! 😀😀😀 Tego dnia, na początku września, było dużo łez. Jeszcze miałam swoje…

Opublikowany przez Joanna Górska na 28 października 2017

„Bez względu na wszystko … uśmiechaj się!!!  😀😀😀

Tego dnia, na początku września, było dużo łez. Jeszcze miałam swoje włosy, szykowałam się na ich brak. Podeszłam do tego jak do zadania. Emocje, przy kolejnych przymierzanych perukach, powoli gasły. Na koniec pojawił się uśmiech… Robert Szulc, Piotr Koncki 🤗 bez Was nie dałabym rady 💪💪Dziękuję za wszystkie komplementy odnośnie zmiany fryzury. Fajnie, że tak dobrze dobraliśmy 🤣

#badajcycki #cancer #onsilnyjasilniejsza #staystrong #smile #breastcancer” – napisała Joanna Górska na Facebooku.

Nigdy się nie poddawaj

Fani komplementują gwiazdę oraz trzymają kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

„Witam, wygląda Pani super jest dobrze i będzie dobrze z takim podejściem wszystko można pokonać znam to z doświadczenia * proszę nadal walczyć i nigdy się nie poddawać przecież jest tyle jeszcze do zrobienia pozdrawiam”

„Ślicznie 💗 życzę powodzenia w walce z chorobą”

„Piękna kobieta”

„Ślicznie pani Joanno a za 6 miesięcy będzie swoja nowa krótka fryzurka i wiem ze bedzie pani jeszcze silniejsza jak ja 9 lat temu .Trzymajmy się zycia razem pani Joanno Pozdrawiam serdecznie”,

„Trzymam kciuki! Oba! Wiem, że będzie dobrze. Musi być! Czekam na poranek z Panią. Pozdrawiam ciepło.  <3” – piszą internauci.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Joanna Górska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem

Joanna Górska świętuje wygraną walkę z rakiem. Właśnie minął rok od zdiagnozowania nowotworu. Przez ten...