Czego najbardziej obawiały się gwiazdy, które brały udział w świątecznym wydaniu Milionerów

Czego najbardziej obawiały się gwiazdy, które brały udział w świątecznym wydaniu Milionerów?

W świątecznym wydaniu Milionerów zobaczymy trzy duety: Zygmunta Chajzera z Filipem Chajzerem, Kingę Rusin z Piotrem Kraśko oraz Małgorzatę Rozenek z Radosławem Majdanem. Pieniądze, które uda im się wygrać, zostaną przekazane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Czego najbardziej gwiazdy obawiały się przed udziałem w popularnym teleturnieju oraz jakie pomysły pojawiały się w ich głowach, aby podszkolić swoją wiedzę? My już wiemy!

Czego najbardziej obawiały się gwiazdy, które brały udział w świątecznym wydaniu Milionerów?

W świątecznych odcinkach „Milionerów” zobaczymy m.in. Filipa Chajzera ze swoim ojcem – Zygmuntem Chajzerem. Obaj panowie bardzo często oglądają teleturniej. Prowadzący program „Mali Giganci” szczególnie obawiał się pierwszego pytania za pięćset złotych.  

„Jest gigantyczny stres, szczególnie przed pytaniem za pięćset złotych, czyli pierwszym pytaniem, bo to jest pytanie hańby. Ono może być zaginające. Oglądałem Milionerów ze dwa tygodnie temu i właśnie wyłożyłem się na pierwszym pytaniu” – mówił dziennikarz w „Dzień Dobry TVN”.

Zygmunt Chajzer przyznał, że często można odpaść na banalnych pytaniach. Zdradził, że w domu wielokrotnie udzielał dobrych odpowiedzi. Jednak zw studiu pojawia się stres i wtedy wszystko może wyglądać inaczej.

„Rzecz wydawałoby się banalna, a potem przychodzi refleksja: Kurczę, a może oni coś tam zakręcili? Niby powinno być tak, jak myślę, ale dlaczego to jest takie proste? To nie może być tak, jak myślę (…) Wielokrotnie wygrałbym te górne stawki, o które toczy się gra. To jest zupełnie inaczej, jak się siedzi w domu na kanapie, popija się herbatkę i nie ma tego stresu. Myślę, że tutaj sytuacja jest zupełnie inna” – przekonywał Zygmunt Chajzer.

Jakich pytań bał się Piotr Kraśko?

Piotr Kraśko zdradził, że najbardziej bał się pytań, na które nie wypada nie znać odpowiedzi. Sprawdzał nawet daty rozbiorów Polski!  Cieszył się, że gra w duecie, bo wtedy rozkłada się odpowiedzialność na dwie osoby.

„Nerwy straszne, że wyłożymy się na Marii Konopnickiej albo czwarta zwrotka hymnu, a my coś pomylimy. Dobrze, że w parze, bo ta kompromitacja rozkłada się na dwie osoby i jakoś lżej ją dźwigać na barkach. Sprawdziłem daty kolejnych rozbiorów, bo się najbardziej boję, że na tym się wyłożymy” – przyznał Piotr Kraśko.

Kinga Rusin zdradziła na jaki szalony pomysł wpadł dziennikarz!  

„Myślę, że tutaj uzupełnianie wiedzy dzień przed programem nic nie da, ale zadzwonił wczoraj do mnie Piotrek Kraśko i mówi: Słuchaj, może byśmy podzielili Wikipedię? Mówi: Przeczytaj wszystko o Wielkanocy. Ja mówię: Chyba na głowę upadłeś. Nerwy były. Wiadomo, że to jest program, w którym można zabłysnąć albo się kompletnie zbłaźnić. Przez cały program bolał mnie żołądek” – mówiła prowadząca program „Agent Gwiazdy”.

Wyrzuty sumienia

Kinga Rusin już kilka lat temu brała udział w specjalnym wydaniu teleturnieju. Partnerował jej wtedy Bartosz Węglarczyk. Po tamtym odcinku miała ogromnego kaca moralnego. Dlaczego?

„To jest moja druga przygoda z Milionerami. 8 lat temu brałam udział razem z Bartkiem Węglarczykiem. Pamiętam, że miałam wtedy ogromne wyrzuty sumienia, gdyż poszliśmy vabank i straciliśmy 125 tysięcy. Miałam wtedy olbrzymie pretensje do siebie” – mówiła Kinga Rusin.

Kto ma szczęście w miłości, ten nie ma szczęścia w grach?

W rywalizacji wzięli udział również Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Prowadząca „W dobrym stylu” bardzo denerwowała się przed udziałem w teleturnieju. Przyznała też, że razem z ukochanym odświeżała wiedzę.

„Ja się denerwuję bardzo, tym bardziej, że cel jest szczytny i by się chciało pomóc jak najbardziej. Wiesz, gdyby to były pieniądze dla nas, to trochę chodziłoby o ambicję. A tak masz poczucie, że dzieci mogą dostać pomoc, której tak bardzo potrzebują. Powiem szczerze, że staraliśmy się wiedzę odświeżyć. Moja mama bardzo się przejmuje naszym udziałem. Dzwoni do nas i cały czas powtarza jakieś ważne daty. Nie pamiętam żadnej z tych, o których mówiła. (…) Gdybyśmy odpadli wcześnie, to tłumaczymy sobie to tym, że kto ma szczęście w miłości, ten nie ma w grach” – mówiła Małgorzata Rozenek.

Jak poszło gwiazdom w teleturnieju? Czy udało im się wygrać milion złotych? Tego dowiemy się już niebawem!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ