Kinga Rusin apeluje do Polaków. „Zagrożenie jest gigantyczne”

Kinga Rusin postanowiła nie siedzieć obojętnie w związku z wydarzeniami w naszym kraju i zwróciła się bezpośrednio do Polaków. Dzięki jej słowom niektórzy mogą zacząć reagować na zagrożenie, które obecnie jest ogromne. Być może niektórzy zdecydują się na ważne zmiany. Rusin wypowiedziała się również na temat swojego trybu życia.

Kinga Rusin sama zauważyła, że w naszym kraju panuje obecnie bardzo poważny problem, na który bardzo trudno jest reagować wszystkim służbom. Kobieta w związku z tym postanowiła skorzystać z tego, że ma liczne grono fanów w mediach społecznościowych i zwróciła się do nich z ważnym apelem, licząc na to, że wiele osób wysłucha jej prośby i postara się zareagować na informacje przytoczone przez celebrytkę.

Gwiazda telewizji TVN postanowiła zareagować na sytuację pogodową w Polsce. Kobieta nie ukrywa, że przejmuje się tym, że w najbliższym czasie w naszym kraju może dojść do katastrofy ekologicznej, jeśli sytuacja wciąż będzie wyglądała tak źle, jak wygląda obecnie. Potrzebna jest natychmiastowa reakcja na problem, który coraz bardziej dotyka nasz kraj i jeżeli nie zostaną podjęte odpowiednie decyzje, to może dojść do tragedii.

https://www.instagram.com/p/BwwMiZlFD4_/

Kinga Rusin reaguje na katastrofalną sytuację ekologiczną

Chyba każdy Polak wie, kim jest Kinga Rusin. Znana dziennikarka rozpoczęła współpracę z telewizją już na początku lat 90-tych, gdy dołączyła do Telewizji Polskiej, jednak dopiero po pewnym czasie jej miejscem pracy został TVN. To właśnie z tą stacją prezenterka jest najbardziej kojarzona, bierze bowiem udział w wielu programach, takich jak chociażby „Agent”.

Była żona Tomasza Lisa prowadzi również telewizję śniadaniową Dzień Dobry TVN. Często zdarza jej się prowadzić popularny poranny segment ramówki telewizji, dzięki czemu jest znana milionom Polaków. Kobieta udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją liczne grono fanów. Tym razem postanowiła jednak zabrać głos w wyjątkowo ważnej dla społeczeństwa sprawie.

Rusin wypowiedziała się na temat dbałości o środowisko, bowiem to właśnie ten temat był w ostatnich dniach kluczowy w związku z sytuacją w naszym kraju. Wysokie temperatury sprawiły, że trzeba podjąć pewne działania.

https://www.instagram.com/p/BsBQFY_lsT_/?utm_source=ig_embed

Kinga Rusin zwraca się do fanów na Facebooku

Dziennikarka postanowiła zwrócić się do fanów na Facebooku, by ostrzec ich przed skutkami upałów. Nie obyło się bez bardzo ważnego apelu:

– Pozdrawiam ze studia Dzień Dobry TVN! Czekam z niecierpliwością na deszcz i z nadzieją, że dzięki niemu minie gigantyczne zagrożenie pożarowe w naszych lasach. Błagam, uważajcie na piknikach i na spacerach. Natychmiast dzwońcie kiedy zauważycie ogień. Zwracajcie uwagę, kiedy zauważycie że ktoś rozpala ognisko albo zapala w lesie papierosa. Las płonie szybko a rośnie wolno… – napisała Kinga Rusin na swoim Facebooku.

https://www.instagram.com/p/BvcY7btloer/

Kinga Rusin: „Nie piję alkoholu, nie palę papierosów i uprawiam sport”

– Ja prowadzę higieniczny tryb życia, myślę że bardzo zdrowo jem od lat, nie jem mięsa, nie piję alkoholu, nie palę papierosów, uprawiam sport – dodawała.

– Staram się to robić codziennie. Uprawiam takie sporty, które dają mi dużo szczęścia, narty, kajak, to są takie sporty, które przenoszą mnie w inny wymiar – podkreślała gwiazda TVN.

Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” ciągle świetnie wygląda, mimo że tak naprawdę zbliża się już do pięćdziesiątki. Kinga Rusin ma 48 lat, a urodziny obchodziła w marcu tego roku.

Zobacz również:

Źródło: pikio.pl, instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ