Andrzej Młynarczyk wraca do „M jak miłość”

Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki? Mamy pierwszy zwiastun „M jak miłość”!

Już niedługo  „M jak miłość” wraca na antenę po wakacyjnej przerwie. Fani serialu już od kilku miesięcy zastanawiają się, czy Tomek Chodakowski przeżyje. Przypominamy, że mężczyzna zapadł w śpiączkę po bestialskim ataku brata bandyty, który zginął podczas akcji CBŚ. Jak zakończy się ten wątek? Mamy zwiastun nowej serii „M jak miłość”!

Tomek wybudzi się ze śpiączki? Mamy pierwszy zwiastun „M jak miłość”!

Fani „M jak miłość” z niecierpliwością czekają na dalszą fabułę serialu. Szczególnie interesują ich dalsze losy Tomka Chodakowskiego, w którego wciela się Andrzej Młynarczyk. Przypominamy, ż policjant zapadł w śpiączkę po bestialskim ataku brat bandyty, który zginął podczas akcji CBŚ.

Produkcja serialu zdradziła, że w 1311 odcinku Tomek obudzi się ze śpiączki, a w szpitalu będzie przy nim czuwać Joasia.

„W tej chwili mogę zdradzić, że w odcinku 1311. Tomek Chodakowski wybudzi się ze śpiączki, będzie wtedy przy nim jego ukochana Joasia. Zachęcamy do oglądania premierowych odcinków „M jak miłość” już od 28 sierpnia – powiedziała Karolina Baranowska z biura PR serialu, w rozmowie z Party.pl.

Co będzie dalej? Powakacyjne odcinki serialu „M jak miłość” już od 28 sierpnia, a tymczasem zobaczcie zwiastun!

https://www.facebook.com/mjakmilosc/videos/1668266219873337/

„Tomek wybudzi się ze śpiączki?! 😮 Miejmy nadzieję, że będzie zdrowy i wróci do swojej żony i dzieciaków <3”,

„Tomek obudź się i wracaj do swojej żony i cudownych dzieciaków. Ja też bardzo lubię postać Tomka?<3”,

Mam nadzieję , że śmierć Tomka to zwykłe plotki , na zasadzie ” głuchego telefonu” .Bez Tomka i Asi , tak jak bez Izy i Marcina ,serial dla mnie nie istnieje.Tomek jest silny , przeżyje dla Asi i dla swych dzieci, Zosi ,Helenki i Wojtka

„Czekam na te jesienne chłodne wieczory, i M jak miłość przy ciepłej herbacie”,

„Czekam na wasz serial jak na powietrze zarabiały nie wiem co będę robić jak kiedyś się skończy pozdrawiam wszystkich którzy przyczynili się żeby serial istniał” – komentują fani.

Czy też nie możecie doczekać się nowego sezonu „M jak miłość”?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Andrzej Młynarczyk Official

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ