Edyta Górniak robi kurs prawa jazdy. Jak jej idzie?

Edyta Górniak robi kurs prawa jazdy. Jak jej idzie?

Edyta Górniak w wieku 47 lat zdecydowała się na kurs prawa jazdy. Gwiazda podobno za kierownicą radzi sobie całkiem dobrze, a już niedługo widzowie dzięki stacji TVN będą mogli zobaczyć, jak jej idzie!

Edyta Górniak robi kurs prawa jazdy. Jak jej idzie?

Edyta Górniak do tej pory nie miała prawa jazdy. Gwiazda w trasy koncertowe i na różne wydarzenia jeździła z kierowcą. Jednak wiele na to wskazuje, że już niedługo wszystko się zmieni  – gwiazda robi kurs na prawo jazdy! 

Jej syn przyznaje, że mama miała opory przed rozpoczęciem swojej przygody na drodze.

„Mama raczej jest odważną osobą, ale tym razem naprawdę się bała” – wyznał Allan Krupa w rozmowie z „Party”.

Czego najbardziej się bała?

„Przeraża mnie liczba elementów, które trzeba skoordynować, żeby nie stanowić na drodze zagrożenia. Teraz jeszcze bardziej rozumiem, dlaczego tyle zwlekałam. Szczerze? Nienawidzę tego prawa jazdy!” – śmieje się Edyta Górniak.

Gwiazda przyznaje, że syn również chciałby mieć prawo jazdy, marzy też o jeździe na motorze, ale za to może już pochwalić się znajomością przepisów drogowych.

https://www.instagram.com/p/B2uUvq5IonK/

Pasażer może więcej?

Edyta Górniak zastanawia się, jakie korzyści będzie miała, gdy zostanie kierowcą. Na pewno będzie bardziej niezależna, ale są pewne kwestie, które ją martwią…

„Jako pasażer zawsze mogę podziwiać i fotografować.. Nie sądzę, żeby podróżowanie za kierownicą dało mi kiedykolwiek tyle samo radości, co bycie pasażerem. Jestem w sumie bardzo ciekawa co da mi w zamian..” – napisała Edyta Górniak na Instagramie.

„Ja też właśnie robię haha ,jesteśmy razem , trzymam kciuki ?❤️? Będziemy niezależne ?❤️” – skomentowała fanka.

O przygodach Edyty Górniak za kółkiem dowiemy się w nowym programie stacji TVN „On my way”, który będzie miał premierę już w październiku. 

W takim razie życzymy szerokości na drodze!

https://www.instagram.com/p/B1165Diofil/

————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ