Kinga Rusin pokazała swój sylwestrowy taniec w bikini! Zobaczcie!

Kinga Rusin pokazała swój sylwestrowy taniec w bikini! Zobaczcie!

Kinga Rusin sylwestra spędziła w ciepłych krajach. Jednak gwiazda nie założyła eleganckiej kreacji ani nie zaprezentowała nienagannego makijażu, ale beztrosko bawiła się na plaży w bikini. Dziennikarka pokazała wyjątkowe sylwestrowe nagranie! Zobaczcie, jak gwiazda tańczy!

Kinga Rusin pokazała swój sylwestrowy taniec w bikini! Zobaczcie!

Kinga Rusin z biegiem lat zachwyca coraz to ładniejszym wyglądem. Fani zastanawiają się, jak ona to robi, że młodnieje z wiekiem. Dziennikarka w końcu zdradziła tajemnicę. Gwiazda twierdzi, że najważniejsze jest otaczanie się życzliwymi ludźmi, a także odpowiedni partner u boku. 

„Nigdy tego nie mówiłam, myślę, że powiem to po raz pierwszy. To wszystko jest kwestia odpowiedniego mężczyzny przy boku. Patrzę na siebie dziś i myślę sobie: hmmm, to zaczęło się od tej chwili. Jeżeli wstajesz i kładziesz się z taką aurą miłości, szacunku, jeżeli słyszysz bez przerwy komplementy i w ogóle nauczyłaś się już je przyjmować i mówić: dziękuję. Jeżeli pragniesz więcej, jest ci dobrze i jesteś szczęśliwa, to po prostu to widać na twarzy. Jestem osobą, która jest spełniona, zadowolona, szczęśliwa” – mówiła niedawno Kinga Rusin.

Gwiazda ponownie zachwyciła piękną cerą i zgrabną sylwetką na sylwestrowej imprezie na plaży! Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/BsGrnTyiNXM/

Najlepsza pielęgnacja

Internauci nie tylko zachwycają się jej figurą, ale również ładną cerą. Gwiazda tłumaczy, że jest ona również zasługą zdrowej diety oraz regularnej pielęgnacji odpowiednimi kosmetykami. Dziennikarka dzień zaczyna od zielonej herbaty, która działa pobudzająco. Pije ją zamiast kawy. Gwiazda nie zapomina również o porannej gimnastyce przy otwartym oknie. Potem bierze szybki prysznic chłodną wodą, która pobudza krążenie krwi w organizmie. Jakie stosuje kosmetyki? 

Wieczorem dla ukojenia i dobrego snu napar z melisy. Rano zamiast kawy dobra, liściasta, zielona herbata. Po wstaniu 5 minut rozciągania przy otwartym oknie i do boju! Szybki prysznic chłodną wodą, na mokre jeszcze ciało, bo mało czasu, olejek waniliowy (pobudzi i obudzi zarówno ciało jak i zmysły). Pod oczy niezawodne superaktywne kombo czyli Ekoampułka4 i po chwili krem pod oczy z linii FACE. Bez nich po kilku dniach maratonu w pracy przestałabym przypominać siebie. Przed położeniem make up’u obowiązkowo napinająca i wygładzająca skórę Ekoampułka1 i cienka warstwa kremu na dzień z linii FACE. Na noc, po całym dniu biegania w makijażu, porządne oczyszczanie twarzy (płyn micelarny + tonik Pat&Rub) i regenerująca Ekoampułka2. Pod oczy to samo co rano (Ekoampułka4 i krem pod oczy) a na to wszystko, po odczekaniu chwili na wchłonięcie preparatów krem do twarzy na noc z linii FACE (warstwa nieco grubsza niż zazwyczaj). Krótki ale głęboki sen (po melisie u mnie gwarantowany) i… powtarzamy od początku?” – czytamy na Instagramie Kingi Rusin.

A wy jak dbacie o siebie?

https://www.instagram.com/p/BsBQFY_lsT_/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Kinga_Rusin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ