Kim Kardashian makijaż

Kim Kardashian promuje polską markę! O którą chodzi?

Kim Kardashian prezentowała polską markę w Dubaju! Niedawno właśnie tam odbyło się szkolenie makijażowe The MasterClass. Poprowadziła je między innymi najbardziej znana celebryta na świecie i ceniony makijażysta gwiazd Hollywood – Mario Devidanovic. Na wydarzeniu pojawiło się aż 500 wyjątkowych osób, a wśród nich jedna Polka – blogerka Jessica Mercedes. To właśnie tam została zaprezentowana światu marka GLOV.

Mario Devidanovic pokazał wszystkim jak maluje swoją muzę – Kim Kardashian. To właśnie na jej twarzy makijażysta zaprezentował jak wykonać perfekcyjny makijaż kosmetykami z całego świata, które są ulubionymi gwiazdy. Co ciekawe pojawił się też nasz rodzimy akcent, czyli marka GLOV. Firma twa stworzyła innowacyjną rękawicę do demakijażu. Kiedy Mario zmył make-up przy użyciu tego produktu był zachwycony. Docenił jego skuteczność i możliwość wielokrotnego użycia.

Kim Kardashian promuje polską markę!

„GLOV z łatwością zmywa podkład, eyeliner i inne produkty. Po użyciu wystarczy go umyć i pozostawić do wyschnięcia. Jest produktem wielokrotnego użytku, więc możesz go używać przez dłuższy czas.. Szczególnie polecany osobom, które nie chcą korzystać z produktów zawierających szkodliwe substancje chemiczne” – powiedział makijażysta Mario Dedivanovic podczas The Master Class.

Zaproszenie marki do Dubaju przyjęło całe grono blogerek. Wśród nich Jessica Mercedes. Oczywiście warsztaty makijażowe to nie jedyna atrakacja, jaka czekała na uczestniczki wyjazdu. Poza tym mogły zwiedzić Abu Dhabi, wziąć udział w wycieczce na pustynię czy przepłynąć się najdroższym jachtem na świecie.

Jakich kosmetyków używa Kim?

Kim Kardashian świetnie sprawdziła się na warsztatach makijażowych. Wszyscy świetnie kojarzymy konturowanie twarzy, które zapoczątkowała właśnie ona. Celebrytka była pierwszą gwiazdą, która umiejętnie wyszczuplała twarz kosmetykami. Dzisiaj większość kobiet nie wyobraża sobie wyjść z domu bez wykonturowania twarzy. Dodatkowo gwiazda używa świetnych i trwałych kosmetyków. Jak się okazało nie wszystkie są horrendalnie drogie, a niektóre z nich można dostać nawet w Polsce. Kim Kardashian używa między innymi produktów Benefit, które w naszym kraju są już dostępne od dłuższego czasu. Jesteście zaskoczone? Dajcie znać w komentarzach, jakich Wy używacie kosmetyków!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ