Małgorzata Kożuchowska została nową ambasadorką marki Avon! Aktorka promuje specjalną linię kosmetyków Avon True oraz nowy zapach Avon Viva la Vita. Po raz pierwszy w historii marki nakręcono zagraniczny spot z polską gwiazdą. Zdjęcia odbyły się w Rzymie!

Zapach Viva la Vita

Nowy zapach marki to kwiatowo-owocowa kompozycja. Jak można było dowiedzieć się na konferencji jest on dedykowany kobietom, które żyją szybko, ale zawsze znajdą czas na to, by docenić małe przyjemności. Jedną z nich ma być zapach Viva la Vida. W tę ideę zdaniem firmy świetnie wpisuje się Małgorzata Kożuchowska, która pomimo wielu obowiązków zawodowych, trudów macierzyństwa, codziennie stara się dostrzegać małe rzeczy, którymi cieszy się jak dziecko.

Filmik promocyjny został nakręcony w Rzymie – mieście wyjątkowym dla gwiazdy. To tutaj poznała swojego męża – Bartka Wróblewskiego. Poza tym Rzym tętni życiem, ludzie są tam mili, uśmiechnięci i żyją według zasady „carpe diem”. Zapach bazuje na składnikach charakterystycznych dla Włoch.

Otwierając flakonik perfum na pewno poczujemy grefpfruta i mandarynki, a także magnolię. Jeśli wytężymy swój zmysł zapachu to dostrzeżemy też wanilię i drewno. Zapach został stworzony przez Harry’ego Fremonta. Co miał na myśli tworząc tak wyjątkowe perfumy? Okazuje się, że przede wszystkim chciał zainspirować kobiety do tego, aby częściej cieszyły się z małych rzeczy.

Jaka jest cena tej przyjemności? Flakonik 50 ml kosztuje zaledwie 76 złotych i będzie dostępny od 9.02!

Małgorzata Kożuchowska amabasadorką marki Avon

To jednak nie wszystko! Małgorzata Kożuchowska została też twarzą linii kosmetyków Avon True. W skład tej linii wchodzi wszystko, czego kobieta potrzebuje. Nie da się ukryć, że te propozycje są dla pań, które w makijażu wybierają raczej klasykę i delikatne odcienie. Co znajdziemy zatem w ofercie?

Między innymi nie zabraknie tam tuszu do rzęs wydłużająco-odżywczego z witaminą C, olejkiem kokosowym i arganowym. (39 zł) Oprócz tego jest też szminka „Kolor i odżywienie” z miodem i olejkiem jojoba (32 zł).

Poza tym marka oferuje też puder, rozświetlacz, kredki do oczu i ust, eyelinery czy cienie do powiek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ