Kiermasz książek w Muzeum na Pradze!

Muzeum Warszawskiej Pragi serdecznie organizuje na II Praski Kiermasz Książek, który odbędzie się 20 czerwca w godz. 12:00-20:00 na dziedzińcu muzeum przy ul. Targowej 50/52 w Warszawie.

 
Źródło: materiały prasowe
Na warszawskiej Pradze zawsze krzyżowały się losy przybyszów z najdalszych zakątków świata. Mieszały się tu języki, kultury, smaki i opowieści. Z tych barwnych odmętów historii wyłania się współczesna Praga – dynamiczna, intensywnie chłonąca nową rzeczywistość, ale wciąż wierna swojemu fascynującemu folklorowi. Jedyna taka na świecie. Pragę wielokulturową, lokalną, sentymentalną i nowoczesną znajdziecie na II Praskim Kiermaszu Książek.

Oprócz stoisk z literaturą dziecięcą, podróżniczą, historyczną i beletrystyczną, na uczestników czekać będzie wiele innych atrakcji:

12:00–15:00 – warsztaty szycia książek metodą koptyjską
17:00–17:30 – start VIII Muzycznego Spaceru Ulicami Starej Pragi z zespołem Dobranotch 
18:00–20:00 – gry planszowe z Fundacją Ludoteka Roszada


Poza tym odbędą się także zajęcia dla dzieci przygotowane przez Fundację Zmiana oraz możliwość wymiany książek w ramach Biblioteki Sąsiedzkiej.

________________________________
Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ