Natalia Przybysz zagra w Stodole!

Natalia Przybysz to jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek. Zdobyła popularność jako członkini najlepszego polskiego zespołu prezentującego soul i R&B – Sistars. Po zawieszeniu działalności grupy zaczęła występować głównie pod pseudonimem NATU (jej projekt solowy). Poza kompozycjami i licznymi kolaboracjami producenckimi stała się liderem zespołu z niepowtarzalną energią, którą można poczuć podczas występów live. Wydała dwa albumy: Natu & Envee – Maupka comes home i Gram Duszy.

Żródło: dyskografie.com  
Według redaktorów portalu Jazzsoul.pl przedpremierowa trasa koncertowa Artystki Kozmic Blues była jednym z najważniejszych wydarzeń w 2012 r. Miłe słowa, uznanie i wielka frekwencja podczas koncertów, zarówno fanów Natalii Przybysz, jak i miłośników utworów Janis Joplin przyczyniły się do wydania w czerwcu 2013 roku płyty Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin.

Najnowsza płyta Natalii Przybysz pt. Prąd ukazała się 17 listopada ubiegłego roku. Punktem wyjścia do pracy nad albumem była piosenka Niebieski z ostatniego wydawnictwa pt. Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin. Tym samym Artystka postanowiła kontynuować  przygodę z bluesem i klimatem rocka lat 60.

– Spotkanie z piosenkami Janis dało mi szansę doświadczenia żywiołu ognia, którego nie chcę już nigdy utracić. Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc. Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji – mówi Natalia Przybysz, która jest też autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Nad produkcją muzyczną pracowała z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą z zespołu.

Natalia Przybysz wystąpi w Stodole 22 marca!

BILETY:

Do 28.02 – 40 PLN (stojące), 60 PLN (balkon)

Od 1.03 – 47 PLN (stojące), 67 PLN (balkon)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ