Atrakcje na koncercie 30 Seconds to Mars

Występy amerykańskiego zespołu 30 Seconds to Mars to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale również okazja do zobaczenia artystycznego show. Muzycy znani są ze scenicznej żywiołowości i dobrego kontaktu z publicznością. Na ich koncert w Rybniku zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji.

źródło: materiały prasowe

Elementem pojawiającym się na całej trasie 30 Seconds to Mars są wielkie, dmuchane piłki, które muzycy wyrzucają ze sceny, aby zintegrować publiczność. Oprócz tego w Rybniku zaplanowano szerokie spektrum efektów specjalnych. Będzie to m.in. wystrzelenie w czasie koncertu znacznych ilości konfetti i lodowe fontanny, czyli słupy pary wodnej, które pojawią się na scenie. Na deskach sceny stadionu miejskiego w Rybniku zostanie stworzona specjalna konstrukcja dla 15 osób, którym udało się wykupić specjalne pakiety biletów na koncert. Nie zapominajmy również o suporcie, którym będzie występ Dawida Podsiadło.

30 Seconds to Mars zagrają w Rybniku 22 czerwca. Bilety dostępne są na www.imprezyprestige.com, eventim.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, sklepach Media Markt i Saturn.

Hanna Gajewska, źródło: materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ