Agnieszka Chylińska robi przerwę od koncertowania! Co się stało?

Agnieszka Chylińska napisze książkę dla dorosłych! O czym?

Agnieszka Chylińska w nadchodzącym czasie skupi się nie tylko na śpiewaniu, ale również na pisaniu i to ni tylko książek dla dzieci! Gwiazda planuje napisać autobiografię?

Agnieszka Chylińska napisze książkę dla dorosłych! O czym?

Agnieszka Chylińska po 25 latach kariery artystycznej zdecydowała, że teraz należy jej się więcej przyjemności. Gwiazda zawsze lubiła pisać. Jest autorką cyklu książek dla dzieci o dziewczynce Zezi. Postanawia wydać książkę z przygodami Zezi. Jej pierwszymi recenzentami są jej dzieci.

– Chcę teraz przelać moje emocje na papier. Zaczęłam od czwartej części przygód Zezi. (…) Czytałam im każdą część „Zezi”! Zawsze drżę, co powiedzą. Staram się dyskretnie konkurować z „Shimmer i Shine” oraz „Psim patrolem” – mówi  artystka w rozmowie z „Fleszem”.

Wciąż jestem dzieckiem

Jednak okazuje się, że na tym nie koniec. Gwiazda chciałaby napisać też książkę dla dorosłych. Prace trwają, jednak dla osób dojrzałych pisze się znacznie trudniej, bo dorośli oceniają, krytykują…

– Zaczęłam już ją pisać, ale jest to dla mnie ogromne wyzwanie. Dla dzieci pisze mi się zdecydowanie łatwiej. Może chodzi o prostolinijność i to, że nigdy nie zostałam za te książki skrytykowana? Świat dorosłych to wieczne oceny, kręcenie nosem i krytyka. Świat dzieci jest mi bliższy. Pewnie w środku pozostałam takim dzieciakiem, który pragnie akceptacji, a nie wiecznej krytyki? – zastanawia się Agnieszka Chylińska.

https://www.instagram.com/p/ByDBXLhiZdr/

Pora na wyzwania

Piosenkarka niewiele chce powiedzieć o książce dla dorosłych, którą pisze, jednak jest pewna, że fanów w nadchodzącym roku będzie czekało dużo niespodzianek. Ona będzie jest zaskoczona tym, co się wydarzy.

Nic więcej nie zdradzę, choć bardzo mnie korci. Wszystko, co się wydarzy przez kolejne miesiące, będzie niespodzianką nie tylko dla fanów, ale też i trochę dla mnie. Sama się zastanawiam, czy podołam nowym wyzwaniom i sama siebie chcę nimi zaskoczyć. Kto życzliwy, niechaj po prostu trzyma za mnie kciuki!” –  mówi Agnieszka Chylińska.

W takim razie czekamy!

https://www.instagram.com/p/Bx0hWfti62X/

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Chylinska.jpg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ