katie price syn

Pijana Katie Price powiedziała, co myśli o upośledzonym synu

Katie Price urządziła przyjęcie świąteczne dla grona przyjaciół. Podczas imprezy gwiazda imprezy upiła się, a jeden z gości nagrał jej kontrowersyjne słowa na temat upośledzonego syna. Wideo trafiło do sieci i wywołało ogromny skandal. Price przeprasza za swoje słowa.

Brytyjska modelka, aktorka i piosenkarka Katie Price na nagraniu jest mocno wstawiona. W pewnym momencie na nagraniu słychać, jak kobiety mówi: Jestem szczęśliwą matką. Czasami. Kocham wszystkie moje dzieci… nawet trudnego do kochania Harvey’a. Jest taki powolny.

Katie Price przeprasza i obiecuje, że przestanie pić

Nagranie natychmiast wywołała skandal w brytyjskich, a później także światowych mediach. Słowa Price dotyczyły jej 15-letniego syna Harey’a, który urodził się upośledzony. Najstarsze z pięciorga dzieci gwiazdy urodził się niewidomy i z wieloma wadami. Chłopiec cierpi też na zespół Pradera-Williego.

Wkrótce po upublicznieniu nagrania, gwiazda pojawiła się w brytyjskim show, gdzie zapewniała, że nigdy nie naśmiewałaby się z syna i że bardzo go kocha. Pice powiedziała także, że po ciąży bardzo łatwo się upija, ale dla syna na rok odstawi alkohol.

– Dwa kieliszki szampana sprawiają, że jestem zupełnie pijana. Jestem wtedy straszna. Zachowuje się okropnie. Nie mam odporności na alkohol, bo ciągle byłam w ciąży i niemal w ogóle nie wiem, jak smakuje. Zamierzam jednak przeprosić Harvey’a. Specjalnie dla niego przez rok w ogóle nie będę piła alkoholu – powiedziała celebrytka na wizji.

Bezpodstawne oskarżenia?

Warto zaznaczyć, że kobieta nigdy nie ukrywała tego, że podczas pierwszej ciąży nadal imprezowała, a wcześniej brała także narkotyki. Zespół Pradera-Williego, z którym urodził się jej syn, to jednak choroba genetyczna, którą dziedziczy się po ojcu. Osoby cierpiące na Zespół Pradera Williego cechuje niski wzrost, upośledzenie umysłowe, niedorozwój narządów płciowych oraz otyłość spowodowana mniejszym zapotrzebowaniem energetycznym i jednoczesnym niepohamowanym uczuciu głodu. Bez względu na zachowanie Price podczas ciąży, chłopiec i tak urodziłby się upośledzony.

Fani bronią gwiazdy

Mimo wielu oskarżeń o picie podczas ciąży i kontrowersyjne słowa na temat choroby syna, wile osób broni gwiazdy. Internauci twierdzą, że choć celebrytce można wiele zarzucić, po urodzeniu dziecka poprawiła się, wychowuje syna i kocha go. Nie każdy byłby do tego zdolny.

– Po pijaku powiedziała co myśli i co z w tym złego? Ten kto nie wychowywał upośledzonego dziecka i nie wie jakie to trudne niech się nie wypowiada lepiej.

– Tylko „prawdziwy” przyjaciel mógł udostępnić takie wideo. Przykre, że już nikomu nie można ufać. Wszystko jest nagrywane, fotografowane a następnie sprzedawane.

– Dopóki ktoś nie był w takiej sytuacji, nie powinien oceniać. Łatwo wydać sąd mając łatwe życie.

– Zespół Pradera-Williego jest chorobą dziedziczną, w której wada jest dziedziczona od ojca. Więc owszem, picie w ciąży jest okropne, ale to nie jej wina…

– Jak z jej winy? Od kito matka ma wpływ na to czy dziecko urodzi się upośledzone czy nie? I wcale jej się nie dziwę przy chorych dzieciach jest dużo wysiłku i nie ona jedna pękła mówiąc że jest cieżko. Setki matek takich dzieci potrafiły nawet powiedzieć że żałują że się urodziły. Nikomu nie życzę chorego dziecka

– Powiedziała prawdę. I nie ma w tym nic takiego, co powinno oburzać. Trudno kochasie upośledzone dziecko – piszą internauci.

A wy co sądzicie o zachowaniu Price? Czy celebrytka zasłużyła na krytykę?  

Fot. Instagram officialkatieprice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ