Doda zagra w serialu

Doda zagra w serialu? Gdzie zobaczymy piosenkarkę?

Doda zagra w serialu? Wiele na to wskazuje! Talent aktorski piosenkarki został po raz kolejny doceniony. Producenci telewizyjni chętnie widzieliby wokalistkę w komediowym sitcomie „Daleko od noszy”! Czy gwiazda  przyjęła propozycję?

Doda zagra w serialu?

Dobra passa Dody trwa, a o piosenkarce w ostatnim czasie jest nadal głośno w mediach. Wiele na to wskazuje, że już niedługo zobaczymy wokalistkę w aktorskim wcieleniu. Jej talent w tej dziedzinie został po raz kolejny doceniony. Jak podaje fakt.pl, artystka dostała propozycję zagrania w serialu komediowym „Daleko od noszy”, który po pięciu latach przerwy ponownie wraca na antenę. Czy gwiazdę zobaczymy w kultowym sitcomie?

„Doda pojawiła się na planie tylko raz, ale zrobiła bardzo dobre wrażenie – wyznała „Faktowi” osoba z produkcji serialu.

Zdjęcia do kolejnego sezonu serialu jeszcze się nie zaczęły, ale dla Dody przewidziano sporo scen. Piosenkarka zagra u boku znanych aktorów – Hanny Śleszyńskiej, Agnieszki Suchory, Katarzyny Glinki oraz Pawła Wawrzeckiego. Dorotę Rabczewską prawdopodobnie będziemy mogli zobaczyć pod koniec nowej serii, czyli wiosną 2017 roku.   

Udany debiut

Po raz pierwszy Dodę mogliśmy oglądać w sztuce warszawskiego teatru IMKA „Słownik  ptaszków polskich”, w której wokalistka wcieliła się w rolę Andżeliki. Ten występ otworzył jej wiele drzwi. Reżyser Patryk Vega oglądał sztukę z widowni. Tak mu się spodobała gra aktorska piosenkarki, że zaproponował jej rolę w kolejnym „Pitbullu”. Rabczewska zagra szefową mafii.

Był na spektaklu teatralnym. On zupełnie inaczej czyta ludzi niż pozostali reżyserzy. Stara się patrzeć na portret psychologiczny, a nie na CV aktora. W ten sposób dobiera im role. To jest bardzo konkretny człowiek. Vega jest wizjonerem, nie lubi rzemieślników. Alicja Bachleda-Curuś, do tej pory kojarzona z romantycznymi rolami, została przedstawiona w zupełnie innym świetle” – mówiła Doda w rozmowie z Plejadą.

Pokorna aktorka?

Czy Doda jest pokorną aktorką, słuchającą polceń reżysera? Wygląda na to, że tak. 😉

Cieszę się, że w końcu mogłam posłuchać kogoś mądrzejszego ode mnie. To jest bardzo męczące, gdy wszystko jest na mojej głowie. A w tym nowym dla mnie świecie to reżyser – autorytet ściągnął ze mnie ciężar bycia nieomylną – wyznała piosenkarka.

————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ Doda

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ