michalczewski zatrzymany

Michalczewski zatrzymany za przemoc domową. Miał przy sobie narkotyki

Jak nieoficjalnie wiadomo, były pięściarz, Dariusz Michalczewski, został zatrzymany. „Dziennik Bałtycki”, który doniósł o wydarzeniu jako pierwszy, podaje, że żona „Tigera”, Barbara Imos oskarżyła męża o stosowanie przemocy domowej. Możliwe, że sportowiec był pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 0,3 grama kokainy.

Zatrzymany nie usłyszał jeszcze zarzutów. Policja nie potwierdziła również tożsamości mężczyzny. Podkomisarz Aleksandra Siewert z gdańskiej policji powiedziała „Faktowi”, że 48-letni mężczyzna podejrzany jest o posiadanie substancji zabronionych, a zgłoszenie dotyczyło awantury domowej.

Michalczewski mógł być pod wpływek narkotyków

– Policja może potwierdzić, że w godzinach popołudniowych zatrzymany został 48-letni mężczyzna podejrzewany o posiadanie substancji zabronionych. Zgłoszenie dotyczyło awantury domowej – powiedziała podkomisarz. Jak na razie nie ma formalnego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

– Prawdopodobnie między małżonkami doszło do szarpaniny. Niewykluczone, że pięściarz znajdował się pod wpływem narkotyków. Mówi się, że funkcjonariusze zabezpieczyli w jego mieszkaniu 0,3 grama kokainy – czytamy w „Fakcie”.

Zatrzymany został przewieziony na komendę, gdzie złożył wyjaśnienia. Następnie w gdańskim szpitalu MSWiA, mężczyzna oddał krew do analizy.

Żona boksera zaprzecza

Żona boksera, która według doniesień, zgłosiła pobicie, nie chce wypowiadać się na temat sprawy. Dzwoniącemu dziennikarzowi powiedziała, że mąż wyszedł z kolegami.

– W naszym małżeństwie jest wszystko w porządku, nic się nie stało. Darek być może jest na mieście z kolegami – powiedziała „Faktowi” żona pięściarza.

Dariusz Michalczewski jest byłym mistrzem świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Pięściarz zakończył karierę ponad 11 lat temu. Od pewnego czasu sportowiec kreuje w mediach wizerunek otwartej i tolerancyjnej osoby, dla której najważniejsza jest rodzina. W przeszłości „Tiger” miał problemy z alkoholem i zdradzał swoje poprzednie żony. Barbara Imos, która rzekomo została pobita, to już czwarta żona sportowca.

W najbliższym czasie dowiemy się, czy sportowcowi zostaną postawione oficjalne zarzuty. Jeśli tak się stanie, w oczach swoich fanów, którzy cenili sportowca nie tylko za osiągnięcia, ale także za wyznawane wartości, bokser będzie przegrany.

Fot. Instagram Dariusz Michalczewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ