Jak się czuje Shakira

Jak się czuje Shakira? Gwiazda wydała oświadczenie!

Shakira w listopadzie tego roku poinformowała fanów, że ze względu na poważną chorobę strun głosowych musiała odwołać wszystkie koncerty w Europie. Teraz piosenkarka ponownie wydała oświadczenie! Jaki jest jej stan zdrowia i kiedy wraca do koncertowania?

Jak się czuje Shakira? Gwiazda wydała oświadczenie!

Shakira w listopadzie zdradziła fanom, że boryka się z poważnymi problemami strun głosowych, które uniemożliwiały jej dalsze koncertowanie, które promowało jej nową płytę „El Dorado”. Internauci byli bardzo zaniepokojeni słowami swojej ulubienicy. Teraz gwiazda wydała kolejne oświadczenie. Co napisała wokalistka?

Artystka dziękuje fanom za życzliwość i wsparcie, które otrzymuje w ostatnich miesiącach. Dzięki temu czuje, że nie tylko jej zależy na szybkim powrocie do zdrowia. Przyznaje, że miała chwile, gdy modlitwy, miłe wiadomości i obecność bliskich były dla niej jedyną pociechą w chorobie.

„Chciałabym wszystkim podziękować za waszą bezgraniczną miłość i wsparcie, które otrzymuje od kilku tygodni. Dzięki wam czuję, że mój głos nie należy tylko do mnie, ale również do was. Były chwile, kiedy to właśnie wasze modlitwy i wiadomości w połączeniu ze wsparciem mojej rodziny były jedynymi rzeczami, które podtrzymywały mnie na duchu.Choć naprawdę liczyłam, że już w styczniu będę mogła wrócić, pogodziłam się z tym, że moja choroba wymaga trochę więcej czasu na wyleczenie. Sama potrzebowałam czasu, by wraz z lekarzami podjąć właściwą decyzję” – pisze Shakira w swoim oświadczeniu.

Gwieździe nadal życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

https://www.instagram.com/p/BcDCSV0HDAm/?taken-by=shakira

Kiedy wraca do śpiewania?

Okazuje się, że niedługo znowu zobaczymy artystkę w akcji! Shakira zdradziła, że już latem 2018 roku znowu będziemy mogli zobaczyć jej występy. Gwiazda odwiedzi wtedy Europę i Stany Zjednoczone i będzie promować swój najnowszy album „El Dorado”. Trzymamy kciuki, aby wszystko się udało! 

„Na szczęście mogę potwierdzić, że wrócę do koncertowania już w czerwcu 2018 roku, kiedy to odwiedzę Europę i Stany Zjednoczone z trasą El Dorado World Tour. Nie mogę się doczekać!” – napisała piosenkarka.

Czekacie na koncerty Shakiry?

https://www.instagram.com/p/BdNW4OVnRYn/?taken-by=shakira

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/shakira/ oraz commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ