5 Najdziwniejszych tatuaży gwiazd Hollywood

Moda na tatuaże od kilku lat jest jednym z najpopularniejszych tematów wśród millenialsów, każdy chce je mieć, a większość już może się pochwalić najmodniejszym wzorkiem jak swoja ulubiona gwiazda. Niestety nawet Ci, co dyktują najnowsze trendy, nie zawsze trafiają w dziesiątkę i zdarzają im wpaść na głupie pomysły. Zobacz poniżej najdziwniejsze tatuaże gwiazd Hollywood.

Kiedyś tatuaże nie były aż tak popularne, kojarzone z więzieniem i znakami ulicznych gangów, a Ci, co mieli trochę atramentu na ciele, byli uważani za niebezpiecznych i trzymano się od nich z daleka. Gwiazdy, które posiadały widoczne tatuaże były uznawane za „zadziorne” i żyły filozofią „Sex, drugs and Rock and Roll” jak na przykład Angelina, za świetlanych czasów Tomb Raider’a. Kiedy gwiazda pokazała się na czerwonym dywanie w sukience z odkrytymi plecami, pokazując w całej okazałości skrypt na lewej łopatce, cały Hollywood był w szoku. W dzisiejszych czasach tatuaż jest już czymś normalnym, szczególnie u celebrytów, każdy może pochwalić się niejednym tatuażem na swoim ciele, a niektóre bardziej ekscentryczne gwiazdy są wręcz galerią dziwacznych wzorków.

https://www.instagram.com/p/BK91ek0DjTT/?mbid=synd_yahoobeauty

1. Kendall Jenner

Ikona stylu i najlepiej opłacalna modelka ostatniego roku na początku swojej kariery nie była w zwolenniczką ozdabiania ciała. Twierdziła, że tatuaż może jedynie zaszkodzić jej karierze i nie jest fanką „permanentnych rzeczy”. Wszystko się zmieniło, kiedy razem ze swoją najlepszą przyjaciółką i koleżanką z pracy Hailey Baldwin, postanowiły wytatuować pasujące białe kropki na boku środkowego palca. Od tego czasu modelka może pochwalić się jednym z najdziwniejszych tatuaży w Hollywood — napisem „meow” w wewnętrznej stronie warg. Powód? „Ten tatuaż nie ma żadnego znaczenia, po prostu chciałam móc powiedzieć, że mam tatuaż na swojej twarzy!” odpowiada Kylie podczas wywiadu dla Glamour US.

https://www.instagram.com/p/BHp4xBHDJeq/?utm_source=ig_embed

2. Miley Cyrus

Była gwiazda Hanny Montany po swojej transformacji może dumnie pochwalić się wieloma tatuażami, jednym z nich jest słoik sosu Vegemite na ramieniu. Według tatuażysty Dr. Woo, który wykonał ów wzór, jest to hołd Miley dla swojego narzeczonego, Liam Hemsworth’a i jego Australijskich korzeni. Osobiście mogę wymyślić przynajmniej 10 sensowniejszych pomysłów tatuażu na cześć Liam’a, ale upodobaniach się nie dyskutuje.

https://www.instagram.com/p/BbC_LUQF81b/?tagged=edsheerantattoo

3. Ed Sheera

Największa gwiazda pop naszych czasów jest znana ze swoich niekonwencjonalnych tatuaży, w wywiadzie dla The Sun UK, Ed Sheeran wyznał, że ma na swoim ciele ponad 60 wzorów, jednym z nich jest wielki, rudy lew na samym środku klatki piersiowej piosenkarza, ale to nie ten tatuaż wprawia fanów w osłupienie, a wzór naklejki ketchupa marki Heinz w wewnętrznej stronie bicepsa gwiazdy. Podczas gdy większość tatuaży Ed’a ma ukryte znaczenie, jak na przykład napis „Red” który został wykonany na część swojej koleżanki, Taylor Swift i jej albumu oraz trasie koncertowej o tej samej nazwie, wzór z ketchupem był wykonany, jak twierdzi piosenkarz „tak po prostu”.

https://www.instagram.com/p/4OX-RHDXVo/?utm_source=ig_embed

4. Mandy Moore

Pomimo że Mandy Moore, w chwalonym przez krytyków serialu „This Is Us” gra kochającą matkę trójki dzieci, w rzeczywistości jest beztroską piosenkarką, która robi rzeczy według swoich kaprysów, jak na przykład wytatuowanie spermy na pięcie. Jak tłumaczy aktorka w wywiadzie z Seth Meyer „Jakoś 10 lat temu, gdy byłam w trasie ze swoim zespołem. Miałam własny pokój z prysznicem, podczas gdy reszta chłopców musieli dzielić jedną łazienkę. Ich jedyną zasadą był zakaz robienia … „tego” pod prysznicem.” opowiada Mandy, nawiązując do masturbacji. „Zasada stała się u nas wielkim żartem, jeden z członków mojego zespołu stwierdził: „Nie chcę mieć dzieci na swoich stopach”. Stąd też powstała piosenka „Babies on My Feet”, którą graliśmy każdej nocy. Nikt nie miał pojęcia, o czym mówimy.”

https://instagram.com/p/ssebkRDKL1/?utm_source=ig_embed

5. Cara Delevingne

Modelka i aktorka uwielbia wygłupy i jest znana z odważnych tatuaży pomimo swojego zawodu. Jednym z nich jest na przykład para realistycznych oczu na karku modelki, ale to nie ten tatuaż sprawia, że kwestionujemy upodobania Cary, mam na myśli napis „Bacon…” na spodzie jej stóp. Gdy spytana o znaczenie tatuażu przez Kimmy Jimmel, gwiazda odpowiedziała tylko „Bo kto nie kocha bekon?!” i tajemniczo dodała, że trzy kropki po słowie bekon jest po to, żebyśmy mogli dowolnie to interpretować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ