Katarzyna Zielińska: Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień

Katarzyna Zielińska: Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień. Aktorka rzadko pokazuje takie zdjęcia!

Katarzyna Zielińska wraz z mężem obchodzi czwartą rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda opublikowała wyjątkowe zdjęcie oraz zdecydowała się na szczere wyznanie.

Katarzyna Zielińska: Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień. Aktorka rzadko pokazuje takie zdjęcia!

3 sierpnia 2013 roku Katarzyna Zielińska wzięła ślub z Wojciechem Domańskim. To był wyjątkowy dzień dla aktorki. Choć gwiazda bardzo ceni prywatność i raczej nie pokazuje w mediach społecznościowych swojej rodziny, to teraz zrobiła wyjątek.

„Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień. Nasza rocznica. Nieważne która. Ważne, że RAZEM. Jak wiecie, nie mam w zwyczaju pokazywać tutaj Rodziny, ale dziś robię wyjątek, gdyż u mego boku od paru lat jest człowiek, z którym jestem szczęśliwa” – pisze aktorka na Instagramie.

Katarzyna Zielińska przyznaje, że choć mąż nieraz bardzo ją denerwuje, to właśnie przy nim czuje się najpiękniejsza oraz najbardziej kochana. Wojciech Domański codziennie wspiera żonę, z nim aktorka dzieli swoją codzienność.   

 „I choć czasem wkurza mnie do imentu, krzyczę wtedy jak prawdziwa sądecka góralica, to przyznaję, że jest to gość, przy którym czuję się najpiękniejszą, najwspanialszą Zieliną. Który mnie wspiera, z którym dzielę każdy mój dzień, każdą moją chwilę. I z którym mam wspaniałą RODZINĘ ?? #mążiżona #rodzina #familia #family #rocznica #jestmoc tralalala #happythursday #3sierpnia #naszdzień #święto #weddinganniversary” – pisze aktorka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BXUwfz3nnhD/?hl=pl&taken-by=katarzynazielinska

Fanom bardzo spodobało się piękne zdjęcie ze ślubu i szczery wpis.

„Gratuluje i zycze duzo duzo milosci oby trwala jak najdluzej❤?❤”,

„Wszystkiego najlepszego i kolejnych wspaniałych lat razem ❤️”,

„Cudowne zdjęcie ❤ i tak właśnie powinna się czuć kobieta szczęśliwa w związku! życzę kolejnych wspaniałych lat razem ?”,

„Życzę jeszcze wielu takich rocznic!!!” – komentowali internauci.

My również dołączamy się do życzeń! Wszystkiego najlepszego dla Was!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/katarzynazielinska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ