Anna Przybylska film Gwiazda

Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej? Mama aktorki zabrała głos w tej sprawie!

Pomysł nakręcenia filmu o Annie Przybylskiej wciąż wzbudza wiele emocji. W mediach niedawno mówiło się, że Jarosław Bieniuk blokuje prace nad produkcją. Teraz głos w tej sprawie zabrała mama aktorki! Co powiedziała?

Produkcja „Gwiazda” będzie opowiadać o życiu Anny Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki. Aktorka miała 36 lat. Reżyserem filmu jest Radosław Piwowarski, wieloletni przyjaciel aktorki. Mężczyzna uważa, że Przybylska  chciałaby, aby film o niej był radosny, dlatego uznał, że powstanie komedia ze szlachetnym przesłaniem. Na taką decyzję miała też wpływ rodzina aktorki.

Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski, według których Jarosław Bieniuk nie zgadza się na dalsze prace nad filmem, gdyż nie podoba mu się, jak przedstawiono początki kariery ukochanej. Plotki okazały się wyssane z palca!

„W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się plotki na temat filmu o Ani. Tymczasem wciąż trwają prace nad ostateczną wersją scenariusza. Jarek jest przez cały czas w kontakcie z producentami. Odnosząc się do wczorajszego artykuły jednego z dzienników: Jarek nie blokuje prac nad filmem” — mówił menadżer Jarosława Bieniuka, Marcin Ciącio, w rozmowie z Viva.pl.

Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej? Mama aktorki zabrała głos w tej sprawie!

Głos w tej sprawie zabrała również mama Anny Przybylskiej! Co powiedziała?

Kobieta wyjawiła, że Radosław Piwowarski przygotował scenariusz, który jest dopracowywany. Również obecnie trwają rozmowy z telewizją, a wszelkie decyzje podejmują wspólnie najbliżsi aktorki.

„Nie rozumiem skąd te informacje. Mamy zaufanie do Radosława Piwowarskiego, reżysera filmu. Od początku prowadził Anię i dziś się przyjaźnimy. Na razie przygotował roboczy scenariusz, nad którym toczy się praca. Trwają też rozmowy z telewizją Polsat i dopiero czekamy na ich efekty. Wszelkie decyzje dotyczące filmu podejmujemy wspólnie: ja, siostra Ani, Agnieszka i Jarek z dziećmi. Ostateczne słowo należeć będzie do nich? – powiedziała mama Anny Przybylskiej w rozmowie z „Na żywo”.

Czekacie na film? My nie możemy się już doczekać!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Anna Przybylska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...