Co łączyło Agnieszkę Kaczorowską z Kubą Wojewódzkim? Jest komentarz tancerki!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela. Jak para się poznała?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na początku września wzięli ślub cywilny w malowniczej Toskanii. Później polecieli na Szeszele w podróż poślubną. Teraz para zdradza, jak się poznała oraz czy rozumie w tańcu!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela. Jak para się poznała?

Agnieszka Kaczorowska zaczęła spotykać się z tancerzem Maciejem Pelą  pod koniec 2017 roku. W kwietniu 2018 roku była już zaręczona. Jak gwiazda poznała swojego ukochanego?

Okazuje się, że aktorka poznała swojego męża podczas rozmowy kwalifikacyjnej – mężczyzna chciał zostać instruktorem w jej szkole tańca. Maciej zdobył ją swoim profesjonalnym podejściem do pracy, pasją, którą było widać, a także przystojnym wyglądem.

„Poznaliśmy się przy okazji rozmowy o pracę do mojej szkoły tańca. Maciej uczy hip-hopu, a ja szukałam instruktora. Tak się poznaliśmy. Potem chwilę potrwało, zanim wszystko się rozwinęło, ale było z górki. Maciek zdobył mnie swoim profesjonalizmem, pasją, ale też tym jak wygląda… nie da się ukryć” – mówiła Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

https://www.facebook.com/AgnieszkaKaczorowskaOfficial/photos/a.203719273137171/1055448901297533/?type=3&theater

Skąd wiedziała, że ten mężczyzna to TEN?

Całe życie się zastanawiałam, skąd będę wiedziała, że to będzie ten, za którego chcę wyjść za mąż. Teraz wiem, że to się po prostu czuje. Jeśli to jest taki strzał, jak w naszym przypadku, to nie ma na co czekać. My od początku wiedzieliśmy. Dlatego z niczym nie czekaliśmy. Maciek nie czekał z zaręczynami. A potem stwierdziliśmy, że jak są zaręczyny to będzie ślub. Od początku wiedzieliśmy, że mamy podobny pomysł na tę uroczystość. Zaczęliśmy to, jak każdy inny projekt, realizować punkt po punkcie –  mówiła Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Plejadą.

A co tancerz myślał o aktorce czy znał ją wcześniej? Okazuje się, że musiał trochę się postarać o aktorkę!

„Musiałem trochę powalczyć i chciałem to zrobić, bo zależało mi. Wcześniej wiedziałem, że jest tancerką, ale nie oglądałem serialu. Słyszałem o niej, że jest profesjonalistką” – zdradził tancerz.

https://www.facebook.com/AgnieszkaKaczorowskaOfficial/photos/a.203719273137171/1087238344785255/?type=3&theater

Jak oni dogadują się w tańcu?

Agnieszka i Maciej preferują zupełnie inne style taneczne, jednak, gdy razem tańczą, to bardzo dobrze się rozumieją.  

„Mimo że tańczymy co innego, mamy wspólny język taneczny, który nas łączy. Kiedy tańczymy razem, wszystko się intensyfikuje”, wyznał ukochany Kaczorowskiej.

https://www.facebook.com/AgnieszkaKaczorowskaOfficial/photos/pcb.1085037248338698/1085036365005453/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ