Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke o hejcie. Jak sobie z nim radzi?

Katarzyna Warnke od lat gra w filmach, ale jej kariera nabrała rozpędu po rolach w filmach reżysera Patryka Vegi. Nie tylko wiele osób doceniło jej talent, ale również pojawił się hejt. Jak aktorka sobie z nim radzi? 

Katarzyna Warnke o hejcie

Katarzyna Warnke od kilku lat gra w filmach Patryka Vegi. Nie da się ukryć, że reżyser często jest krytykowany. Wiele osób zarzuca mu, że tworząc filmy komercyjne, zarabia duże pieniądze.

“Myślę, że hejt jest dziś powszechny i dotyka nas wszystkich. Chyba najbardziej odczuwalny był w stosunku do tego, że gram u Patryka Vegi. Nie wiem, dlaczego nie szanuje się w Polsce sukcesu komercyjnego. To, że Vega gromadzi w kinach miliony widzów i zarabia na filmach duże pieniądze, jest samo w sobie powodem pogardy ze stron środowiska artystycznego, co jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe” – wyznaje Katarzyna Warnke w rozmowie z magazynem “Show”.

To jest kuriozalne

Aktorka zauważa, że niektóre komentarze krytykujących są niedorzeczne. Zdarza się, że chwalą ją z rolę w “Botoksie”, ale jednocześnie te same osoby mówią, że Patryk Vega jest kiepskim reżyserem. Dla Katarzyny Warnke to nieporozumienie.

Najzabawniejsze jest to, że wielu hejtujących, nie zna nawet filmów, które krytykują. „Spotkałam się wielokrotnie z krytyką tych filmów ze strony osób, które ich nie widziały, co jest kuriozalne. Zazwyczaj te opinie są kubłem pomyj wylewanych na te filmy, a nie rzeczową krytyką. Lub zdarza się też, że poważana dziennikarka mówi, że zagrałam świetnie w Botoksie, ale Vega jest słaby. Jakim cudem można zagrać świetnie, nie mając dobrze napisanej historii i nie współpracując z reżyserem?” – zastanawia się aktorka.

Na szczęście aktorka jest odporna na plotki. Nie przejmuje się nimi. Często ją nawet śmieszą. 

“Plotki mnie nie interesują, nie dotyka mnie nieprawda. Śmieszyły mnie opinie, że to Piotrek załatwił mi rolę u Vegi, bo Patryk nie powierzyłby tak istotnej i trudnej roli ze względu na jakiś układ. Za duże ryzyko” – mówi Katarzyna Warnke.

A wy jak reagujecie na krzywdzące komentarze?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...