sofia vergara pozwana przez zarodki

Znana aktorka pozwana przez zamrożone zarodki

Aktorka Sophia Vergara otrzymała pozew, złożony przeciwko niej przez zamrożone zarodki żeńskie, które stworzyła razem ze swoim byłym narzeczonym, Nickiem Leobem. Pozew podpisany był przez „Emmę” i „Isabellę”.

sofia vergara pozwana przez zarodkiBlisko 3 lata temu para planowała potomstwo i postanowiła stworzyć zarodki, które miały być wykorzystane w przyszłości. Zanim jednak doszło do sztucznego zapłodnienia, aktorka odeszła od biznesmena.

Teraz Nick Loeb chce przejąć prawo opieki nad zarodkami i je wykorzystać, natomiast Vergara wolałaby, żeby embriony na zawsze pozostały zamrożone.

– Wiele osób radzi mi, bym odpuścił i założył własną rodzinę. I zamierzam tak właśnie zrobić. Lecz to nie znaczy, że pozwolę, by stworzone przeze mnie dwa życia zostały zniszczone lub skazane na wieczne zamrożenie. Odkąd pamiętam, zawsze chciałem zostać ojcem – tłumaczy na łamach „New York Timesa” Loeb.

Jak wynika z pozwu, biznesmen zdążył już nawet wymyślić imiona dla zarodków – Isabella i Emma.

O przyszłości zamrożonych embrionów zadecyduje sąd w Luizjanie. 

___________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ