Jakie stylizacje Agata Duda lubi najbardziej

Jakie stylizacje Agata Duda lubi najbardziej? Projektant z Łodzi uchyla rąbka tajemnicy!

Agata Duda coraz częściej doceniana jest za wybór stylizacji. Specjaliści zajmujący się modą chwalą ją za ciekawe kroje oraz coraz odważniejsze kolory. Prezydentowa kilka miesięcy temu rozpoczęła współpracę z młodym, polskim projektantem Pawłem Kuzikiem. Okazuje się, że to córka Kinga znalazła zdjęcia jego projektów w internecie!

Jakie stylizacje Agata Duda lubi najbardziej? Projektant z Łodzi uchyla rąbka tajemnicy!

Agata Duda zazwyczaj wybiera klasyczne kroje kreacji, ale coraz częściej decyduje się na odważną kolorystykę. Od dłuższego czasu współpracuje z młodym projektantem Pawłem Kuzikiem z Łodzi. Mężczyzna zdradził, jak rozpoczęła się jego współpraca z Pierwszą Damą! Przyznaje, że na początku myślał, że to żart…

“Kiedy dostałem maila z Kancelarii Prezydenta z pytaniem, czy w Warszawie można obejrzeć moje ubrania, podejrzewałem żart kolegi. Ale profesjonalnie odpisałem i tak zaczęła się współpraca. Umówiliśmy się na konkretną datę i pod pracownię zajechały auta Biura Ochrony Rządu – zdradził Paweł Kuzik w rozmowie z portalem innpoland.pl.

Pierwsza Dama Agata Kornhauser – Duda podczas obchodów Święta Flagi miała na sobie płaszcz z kolekcji Premium Spring/Summer 2018Fot.Jakub Szymczuk/KPRP

Opublikowany przez Pawel Kuzik 8 maja 2018

Wiele ubrań jest przekombinowanych

Z samochodu wysiadła Kinga Duda. Okazuje się, że to ona znalazła zdjęcia jego projektów w internecie. Przypadły jej do gustu. Chciała pokazać mamie kilka modeli.

„Wspominała, że poszukuje ciekawych ubrań przez internet, ale choć jest ich sporo, to większość z nich jest przekombinowana, a ona woli klasyczne modele. Zapytała, czy może zabrać kilka modeli, żeby pokazać mamie. Zgodziłem się bez wahania. (…)” -projektant uchylił rąbka tajemnicy “Dobremu Tygodniowi”.

Opublikowany przez Pawel Kuzik 18 kwietnia 2018

Jaka jest Kinga Duda?

Paweł Kuzik bardzo pozytywnie ocenia zachowanie King Dudy. Twierdzi, że dziewczyna wyróżnia się niespotykaną kulturą osobistą, jest również życzliwa i uśmiechnięta.

“Okazało się, że to sympatyczna, uśmiechnięta, życzliwa, młoda dziewczyna. Kinga wyróżnia się niezwykłą kulturą osobistą i muszę przyznać, że jeszcze nie spotkałem kogoś tak dobrze wychowanego i uprzejmego” – zdradził Paweł Kuzik.

Pani Kinga Duda w sukience z naszej nowej kolekcji podczas bankietu w Pałacu Prezydenckim z okazji obchodów uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

Opublikowany przez Pawel Kuzik 4 maja 2017

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...