Beata Tadla zawdzięcza sukces

Bliscy Beaty Tadli przygotowali dla niej niespodziankę z okazji wygranej w „Tańcu z gwiazdami”!

Beata Tadla wygrała „Taniec z gwiazdami”. Życzeniom i gratulacjom nie było końca. Nic dziwnego, dziennikarka bardzo dobrze radziła sobie na tanecznym parkiecie. Jej starania docenili nie tylko jurorzy, ale również widzowie. Dziennikarka kilka dni po finale zdradziła, jak świętowała wygraną i jaka spotkała ją niespodzianka!

Bliscy Beaty Tadli przygotowali dla niej niespodziankę z okazji wygranej w „Tańcu z gwiazdami”!

Beata Tadla świetnie radziła sobie w tanecznym show. Jurorzy wielokrotnie ją chwalili. Zauważali, że przez ostatnie miesiące zrobiła bardzo duże postępy. Gwiazda miała wsparcie ze strony bliskich oraz widzów, którzy nie szczędzili jej głosów, a także wyrazów sympatii. Dziennikarka przyznaje, że nie spodziewała się, iż zajdzie aż do finału. Bardzo często towarzyszyły jej wzloty i upadki. Gwiazda zastanawiała się nawet, czy nie zrezygnować z udziału w “Tańcu z gwiazdami”, gdyż nie chciała być oceniana przez pryzmat prywatnych doświadczeń. Na początku tanecznego show rozstała się z Jarosławem Kretem.    

Beata Tadla po zwycięstwie nie spała całą noc. Bawiła się na afterparty. Potem świętowała u swojego tanecznego partnera Janka Klimenta oraz jego żony Lenki. Gdy skończyła imprezować i dotarła do domu, to czekała na nią ogromna niespodzianka. Gwiazda zdradza, że nawet w jej rodzinnym mieście zorganizowano wspólne oglądanie finału. To bardzo miłe. Gwiazda stacji Nowa TV cieszy się, że taniec wyzwala tak dużo endorfin w ludziach.

Tuż po programie bawiłam się na afterparty, nie spałam całą noc. Potem do południa świętowaliśmy u Janka. Gdy dotarłam do domu, przywitał mnie na płocie wielki napis „Gratulujemy” oraz szampan i kwiaty od sąsiadów. Kochani są! W Legnicy zorganizowano specjalne oglądanie finału, moje rodzinne miasto pięknie mnie wsparło. Redakcja też oglądała wspólnie. Cieszę się, że taniec wywołał u ludzi tyle pozytywnych emocji – zdradziła Tadla.

Kibicowaliście Beacie Tadli?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...