Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska usunęła prawie wszystkie zdjęcia z Instagrama! Zostało tylko jedno…

Katarzyna Nosowska zaskoczyła swoich fanów! Gwiazda usunęła wszystkie zdjęcia i nagrania ze swojego Instagrama. Zostawiła tylko jedno… Gwiazda powiedziała basta?

Katarzyna Nosowska usunęła prawie wszystkie zdjęcia z Instagrama! Zostało tylko jedno…

Kasia Nosowska regularnie publikowała swoje zdjęcia i filmiki, w których humorystycznie komentowała rzeczywistość. Jej nagrania robiły furorę w internecie. Jednak teraz to już przeszłość. Na Instagramie artystki zostało tylko jedno zdjęcie… To okładka jej nowej płyty „Basta”, która będzie miała premierę 12 października.

https://www.instagram.com/p/BoXWFy2n4-e/?taken-by=nosowska.official

Na fanpage gwiazdy można przeczytać krótki opis nowej płyty.

„Dobry ranek! Te dni, przypominają ostatnie chwile przed przyjściem dzieciaka na świat. Już za momencik zamanifestuje swoją obecność przeciągłym wrzaskiem:) Dzieciak- to płyta. Niby wiem co zawiera, ale przebieram nerwowo palcami w butach, bo przecież Wy nie Wiecie. Może się spodziewacie chłopca i rozczaruje Was dziewczynka, albo odwrotnie:) Myślę, że to najważniejsza płyta. Przyszło mi do głowy, że może ostatnia:) Oto ja, w momencie przejścia, bez skrywania się za przenośnią, bez ucieczki w melodię. Jestem babą, która przysiadła na kamieniu i zapłakała nad straconym czasem, która chce doświadczyć pojemności własnych płuc- biorąc pierwszy w życiu, głęboki oddech:) Lepiej późno, niż wcale:)” – napisała Katarzyna Nosowska.

„Basta” to siódmy album w solowej karierze Nosowskiej. Niedawne wydarzenia w życiu artystki zmusiły ją do rewolucyjnych przewartościowań. „Basta” oddziela grubą kreską to, co było od tego, co jest. Nosowska bez sentymentów i lęku otrząsa się ze wszelkich naleciałości, łatek i wyobrażeń, które przylgnęły do niej przez wszystkie lata spędzone na scenie.

„Przyszedł taki czas. Zadałam sobie pytanie – co lubię, a czego nie, czego chcę, a czego nie. „Basta” jest szczerą na nie odpowiedzią – bez oglądania się na wszystko i wszystkich” – mówiła artystka.

Co dalej z Instagramem gwiazdy?

Wydaje się, że piosenkarka zastosowała celowy zabieg marketingowy, który służy promocji nowej płyty. Wcześniej ten trik stosowały inne znane gwiazdy. Czyżby Katarzyna Nosowska zainspirowała się Taylor Swift oraz Katy Perry?

Mamy nadzieję, że gwiazda już niedługo powróci na Instagrama! Czekacie?

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ