Nowy projekt Michaela Korsa. Dzięki niemu zrobisz modne zdjęcia

Dla wielbicielek torebek od Michaela Korsa oraz miłośników fotografii mamy dobrą wiadomość. Projektant stworzył nową limitowaną edycję tak zwanych camera bags, które można dokupić do najnowszego produktu firmy Fujifilm. Instax Mini 70, również zaprojektowany przez artystę, wzbogacił ofertę kultowych aparatów.

Instax1

Popularne aparaty Instax to doskonały sposób na uwiecznienie codziennych chwil w niebanalny sposób. Od października będziemy mogli podziwiać nową wersję Instax Mini 70 zaprojektowaną przez Michaela Korsa.

Limitowana edycja aparatu w kolorze złoto-czarnym, ozdobiona jest podpisem i logo projektanta. Elegancki design urządzenia wyróżnia się na tle standardowej wersji Instaxa. Dodatkowo Michael Kors zaprojektował również torebki na aparat. Futerały są w siedmiu kolorach i zawierają metalowe elementy w kolorze srebrnym lub złotym.

Sam mechanizm aparatu, za wyjątkiem designu, nie różni się od wersji klasycznej. Wszystkie parametry techniczne są takie same. Automatyczna kontrola ekspozycji, specjalny tryb „selfie” oraz możliwość ustawienia ostrości w 3 zakresach. Urządzenie można będzie kupić od października w cenie około 720 zł. Czy skusicie się na taką ofertę?


fot. Instagram @michaelkors

__________                                                  

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...