Edyta Górniak

Jak Edyta Górniak świętowała swoje urodziny? Allan Krupa pokazał zdjęcie!

Edyta Górniak wczoraj skończyła 44 lata. Jak piosenkarka świętowała swoje urodziny? Rąbka tajemnicy uchylił syn artystki, Allan Krupa, który opublikował urocze zdjęcie na swoim Instagramie. Czego życzył swojej mamie?

Edyta Górniak

Słodka fotka

Edyta Górniak w miniony poniedziałek obchodziła 44. urodziny. Piosenkarka mieszka wraz z synem w Los Angeles. Allan Krupa złożył na Instagramie życzenia swojej mamie. 

„Wszystkiego najlepszego, mamusiu! Tak bardzo Cię kocham! Pamiętaj, że dla mnie zawsze będziesz młoda i piękna” – czytamy na profilu nastolatka.

Chłopiec opublikował również urocze zdjęcie. Widzimy na nim, że miał dla mamy przygotowany piękny bukiet. Zobaczcie fotkę!

Edyta Górniak i Allan Krupa urodziny

W dniu swojego święta Edyta Górniak napisała na Facebooku:

„44 lata i wciąż nie mam dość.
Nadal tak wiele do nauki. I tak wiele do odkrycia. Muzyka – pasja – przygoda – miłość (? )
Będę szczęśliwa – dostanę to wszystko”.

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń!! 100 lat!, 100 lat! Niech żyje, żyje nam –pisali fani.  

Nasza redakcja życzy piosenkarce przede wszystkim zdrowia. Artystka obecnie ma zapalenie gardła, dlatego odwołała koncert w Warszawie, który miał odbyć się w najbliższy weekend na Torwarze. Występ wokalistki prawdopodobnie odbędzie się dwa tygodnie później.

44 lata minęły…

Przypominamy, że Edyta Górniak rozpoczęła swoją karierę w latach 90-tych. W 1994 roku na Festiwalu Eurowizji zachwyciła wykonaniem piosenki „To nie ja”. Zajęła wtedy drugie miejsce. Jej pierwszy album „Dotyk” uzyskał status złotej i platynowej płyty. Piosenkarka zasiadała w fotelu jurora w programie „Jak oni śpiewają”, a potem w  „The Voice of Poland”. Obecnie jest jurorką w muzycznym show dla dzieci „Hit, hit, hurra”.

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ allan_krupa oraz www.instagram.com/edytagorniak

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ