Julia Wróblewska Hiszpania

Julia Wróblewska pozuje w ślicznym bikini! Ale ona wydoroślała! Zobaczcie zdjęcia!

18-letnia Julia Wróblewska poleciała na wakacje na Costa Brava. Aktorka na letni wypoczynek zabrała też swojego chłopaka i znajomych. Młodzież wypoczywa w hiszpańskim kurorcie Lloret de Mar. Zobaczcie, jak bawi się młoda gwiazda! Na swoim Instagramie publikuje nawet zdjęcia w bikini!

Julia Wróblewska Hiszpania

Znamy ją od dziecka

Julia Wróblewska już od najmłodszych lat jest gwiazdą telewizji. Już jako ośmiolatka zachwyciła widzów swoją grą aktorską w komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”. Od tego czasu nastolatka cieszy się powodzeniem wśród producentów telewizyjnych, którzy chętnie widzą ją w obsadzie nowych filmów oraz seriali. Ostatnio gwiazdę mogliśmy zobaczyć w nieco innej roli. Julka wzięła udział w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”. Wróblewska pokazała wtedy, że już nie jest małą dziewczynką, ale młodą kobietą, która jest świadoma swoich wdzięków!

Zasłużone wakacje

18-letnia aktorka poleciała w tym roku na wakacje do kurortu Lloret de Mar, który leży na wybrzeżu Costa Brava. Na wypoczynek zabrała ze sobą swojego chłopaka Mariusza Sikorskiego. 21-latek jest blogerem znanym pod pseudonimem „Kosper”. Zakochanym towarzyszą też najbliżsi przyjaciele aktorki.

Pora na bikini

Na zdjęciach aktorka prezentuje się w pięknym, miętowo-żółtym bikini. Fani komentują: „ślicznotka”, „świetna figura”, „przepiękna kobietka”. My też musimy przyznać, że Julka w kostiumie kąpielowym prezentuje się fantastycznie!

Julia Wróblewska bikini

Julia Wróblewska pozuje w bikini

Odważna dziewczyna

Na fotkach widzimy, że Julka z ukochanym oraz ze znajomymi świetnie się bawi. Na Instagramie napisała: „Najlepszy wyjazd do Hiszpani ever”. Dziewczyna nie bała się nawet skakać z kilkumetrowej skały! Zobaczcie!

Julia Wróblewska skok ze skał

Jednak to nie koniec atrakcji – Julka nie tylko wypoczywa na plaży, ale też tańczy też Aqua Zumbę, relaksuje się w jacuzii oraz bawi się na imprezach! Jak wakacje, to wakacje!

Młodej aktorce i jej znajomym życzymy udanego dalszego odpoczynku!


Źródło zdjęć: Instagram/  juleczkaaa_jula

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ