Julia Wieniawa o aktorstwie. Dlaczego wybrała ten zawód?

Julia Wieniawa o aktorstwie. Dlaczego wybrała ten zawód?

Julia Wieniawa już w wieku czterech lat zapragnęła zostać aktorką. Co ją pociągało w tym zawodzie? Wcale nie pieniądze i sława, ale przede wszystkim…

Julia Wieniawa o aktorstwie. Dlaczego wybrała ten zawód?

Okazuje się, że gwiazda już w wieku czterech chciała zostać aktorką. Na samych marzeniach nie poprzestała. Wiedziała, że ważna również jest walka o spełnianie swoich planów, dlatego już od szkoły podstawowej chodziła na zajęcia artystyczne, sportowe i aktorskie.

„Tak myślałam wtedy i teraz. Uważałam, że jeśli sobie coś wymarzę, to tak się stanie. Jednak same marzenia nie wystarczają. Trzeba w ich realizację włożyć dużo pracy. Od podstawówki chodziłam więc na zajęcia artystyczne, na gimnastykę, taniec, śpiew. I do szkoły musicalowej” – mówiła Julia Wieniawa w rozmowie z „Vivą!”.

https://www.instagram.com/p/BsGV-tZhNiO/

Zafascynowała ją miłość

A właściwie dlaczego chciała zostać aktorką? Czy chodziło jej o pieniądze i sławę…

„Kiedyś nie było Instagramu i nie myślało się o tym zawodzie przez pryzmat jego profitów. Zawsze chciałam być aktorką, aby móc przeżyć więcej niż jedno życie, cofać się w czasie albo ten czas wyprzedzać. Tylko aktorzy mają taką możliwość” – wyznała młoda gwiazda.

https://www.instagram.com/p/BrkaxhvhjYA/

Jej ulubionym filmem jest „Trędowata”. Aktorkę zafascynowała miłość, którą przeżyli bohaterowie melodramatu. Pomyślała, że chciałaby poczuć się jak główna bohaterka. Wiedziała, że jako aktorka będzie miała możliwość wcielić się w różne role. Nie od razu świat sztuki i polski show-biznes przyjął ją z otwartymi rękami. Dopiero serial „Rodzinka.pl” otworzył jej drzwi do kariery.

– Pamiętam, że kiedy obejrzałam film „Trędowata” – zresztą mój ulubiony – i po- kazaną w nim piękną, dramatyczną miłość, uległam fascynacji, bo też chciałabym choć przez chwilę pobyć w tamtych latach, poczuć się jak bohaterka tego filmu. Mama powiedziała mi wtedy: „To musiałabyś zostać aktorką, bo tylko aktorzy zmieniają czasy i epoki”. „No to ja chcę być aktorką”, odparłam. I potem z uporem dążyłam do tego, chodziłam na castingi, przegrywałam i wygrywałam. Zanim otworzono przede mną drzwi, nieraz pocałowałam klamkę – wyznała Julia Wieniawa.

Młodej aktorce życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. 

https://www.instagram.com/p/BsS9m01B99g/

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ