Julia Wieniawa o aktorstwie. Dlaczego wybrała ten zawód?

Julia Wieniawa o aktorstwie. Dlaczego wybrała ten zawód?

Julia Wieniawa już w wieku czterech lat zapragnęła zostać aktorką. Co ją pociągało w tym zawodzie? Wcale nie pieniądze i sława, ale przede wszystkim…

Julia Wieniawa o aktorstwie. Dlaczego wybrała ten zawód?

Okazuje się, że gwiazda już w wieku czterech chciała zostać aktorką. Na samych marzeniach nie poprzestała. Wiedziała, że ważna również jest walka o spełnianie swoich planów, dlatego już od szkoły podstawowej chodziła na zajęcia artystyczne, sportowe i aktorskie.

“Tak myślałam wtedy i teraz. Uważałam, że jeśli sobie coś wymarzę, to tak się stanie. Jednak same marzenia nie wystarczają. Trzeba w ich realizację włożyć dużo pracy. Od podstawówki chodziłam więc na zajęcia artystyczne, na gimnastykę, taniec, śpiew. I do szkoły musicalowej” – mówiła Julia Wieniawa w rozmowie z “Vivą!”.

Zafascynowała ją miłość

A właściwie dlaczego chciała zostać aktorką? Czy chodziło jej o pieniądze i sławę…

“Kiedyś nie było Instagramu i nie myślało się o tym zawodzie przez pryzmat jego profitów. Zawsze chciałam być aktorką, aby móc przeżyć więcej niż jedno życie, cofać się w czasie albo ten czas wyprzedzać. Tylko aktorzy mają taką możliwość” – wyznała młoda gwiazda.

Jej ulubionym filmem jest “Trędowata”. Aktorkę zafascynowała miłość, którą przeżyli bohaterowie melodramatu. Pomyślała, że chciałaby poczuć się jak główna bohaterka. Wiedziała, że jako aktorka będzie miała możliwość wcielić się w różne role. Nie od razu świat sztuki i polski show-biznes przyjął ją z otwartymi rękami. Dopiero serial “Rodzinka.pl” otworzył jej drzwi do kariery.

– Pamiętam, że kiedy obejrzałam film „Trędowata” – zresztą mój ulubiony – i po- kazaną w nim piękną, dramatyczną miłość, uległam fascynacji, bo też chciałabym choć przez chwilę pobyć w tamtych latach, poczuć się jak bohaterka tego filmu. Mama powiedziała mi wtedy: „To musiałabyś zostać aktorką, bo tylko aktorzy zmieniają czasy i epoki”. „No to ja chcę być aktorką”, odparłam. I potem z uporem dążyłam do tego, chodziłam na castingi, przegrywałam i wygrywałam. Zanim otworzono przede mną drzwi, nieraz pocałowałam klamkę – wyznała Julia Wieniawa.

Młodej aktorce życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. 

View this post on Instagram

Hu hu ha nasza zima zła 🌬

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....