Uśmiechnięta Katarzyna Cichopek o pożarach w Grecji

Burza na Instagramie Kasi Cichopek. Co się stało?

Kasia Cichopek opublikowała na Instagramie ładne, zimowe zdjęcie. Jednak na jej profilu zrobiło się nerwowo, a wszystko za sprawą futra, w którym pozuje gwiazda „M jak miłość”.

Burza na Instagramie Kasi Cichopek. Co się stało?

Kasia Cichopek nowy rok rozpoczęła z uśmiechem na ustach. Gwiazda wraz z rodziną świętowała w Zakopanem. Nie zabrakło szalonych tańców na balu sylwestrowym oraz relaksowania się w hotelowym basenie. Jednak wszystko, co dobre szybko się kończy i trzeba było wracać do domu. Jednak gwiazda chciała zatrzymać piękne wspomnienia, wiedziała, że łatwiej będzie pomarzyć ze szklanką gorącego napoju. Nie spodziewała się, że sprawa przybierze taki obrót.

„Hu hu ha! ❄️☃️ ja rozgrzewam się herbatką, a dzieci mają bitwę na kulki ? a Wy? Jak spędzacie popołudnie?❄️ #zima #winterisfun #chwiladlasiebie #funtime #relax #cold ? PS: futerko sztuczne…” – napisała aktorka na Instagramie. 

https://www.instagram.com/p/BsYGl6uhvZL/

Internautom nie spodobało się, że gwiazda „M jak miłość” nosi futro. Nie wszyscy przeczytali, że jest sztuczne.

„Czy to futro ze zwierząt? Mam nadzieję, że nie???”,

„Kasiu czy to prawdziwe futro ????”,

„O matko dajcie spokój z pytaniami czy to prawdziwe futro. Nawet gdyby było to jest prywatna sprawa i nikt nie musi się z tego tłumaczyć. Jeśli tak bronicie futer naturalnych to mam nadzieję że nie macie ani jednych skórzanych butów torebek czy pasków i nie jecie mięsa :)” – pisali internauci. 
W nowym roku warto szlifować czytanie ze zrozumieniem? 😉

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ