Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Joanna Koroniewska wraca do „M jak miłość”? Ten wpis mówi wszystko!

Joanna Koroniewska kilka lat temu odeszła z „M jak miłość”, jednak wielu fanów nie może z tym pogodzić się. Serialowa bohaterka, w którą wcielała się aktorka, wyjechała, więc jej powrót cały czas jest możliwy. Czy gwiazda planuje powrót do „Emki”? 

Joanna Koroniewska wraca do „M jak miłość”?

Joanna Koroniewska w najnowszym wpisie jasno napisała, że już nie wróci do „M jak miłość”. Serial ten jest jej bardzo bliski, ale nie zamierza ponownie pojawić się na planie „Emki”. Ten rozdział już jest zamknięty. 

– Kolejny raz otrzymuję dużo wiadomości o moim rzekomym powrocie do serialu „M jak miłość”- zawsze będzie mi niezmiernie bliski i wszyscy jego twórcy, dziękuję za wiele ciepłych słów skierowanych w moim kierunku. Nie wracam. Jednak pamietajmy, każdy koniec ma też swój początek. Miejmy nadzieję, że równie ekscytujący. (…) Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami – napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BjCzTv8Aj5I/?taken-by=joannakoroniewska

Musimy reagować

Aktorka nie tylko dostaje wiele pytań od fanów, ale również zmaga się z hejtem. Gwiazda postanowiła reagować na wszelkie obraźliwe wiadomości i komentarze. Nie godzi się na „działalność” hejterów. Nie mogą być bezkarni. 

Fala hejtu zalewa internet. I nasze życie. Dostaję od Was wiele wiadomości – opowiadacie zatrważające historie ze swojego życia i swoich rodzin. I jest tego naprawdę ogromna ilość. I wszędzie ten sam wniosek. Ludzka bezkarność.

Kochani! Musimy reagować. Ale nie kolejnym hejtem. Większość z nas na szczęście widzi granice przyzwoitości.

Ja ze swojej strony zawsze stroniłam od pokazywania swojej rodziny na forum. Wywiadów czy pokazywania dziecka publicznie. Opowiadania o życiu prywatnym. Nie komentowałam nigdzie swojego obecnego stanu. Naiwnie wierząc, że w ten sposób nie “wystawiam” swoich najbliższych na opinie innych. Dostaję od paru dni wiadomości i komentarze, po których włos się jeży na głowie. Wciąż z innych kont. I nie zamierzam zamiatać tego pod dywan. Nie zamierzam blokować i udawać, że nic się nie wydarzyło naiwnie wierząc, że się skończą, zwłaszcza, że za chwilę dotkną pewnie kolejne “ofiary”. Jedno jest pewne. Jako matka nie pozwolę NIGDY na bezpodstawne i bezduszne szykanowanie DZIECKA. I w tej walce nie ustąpię!!! Ale nie hejtem i tego możecie być pewni!!!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: : www.instagram.com/joannakoroniewska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ