pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary

Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi Lubomirski, fotograf o polskich korzeniach, który sam jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf!

W minioną sobotę, 19 maja, książę Harry poślubił amerykańską aktorkę Meghan Markle. Transmisja z ceremonii można było oglądać na antenie wielu stacji telewizyjnych. Jednak dopiero dzisiaj ukazały się pierwsze oficjalne zdjęcia uroczystości. Ich autorem jest Alexi Lubomirski, fotograf mający polskie korzenie. Co więcej, sam jest księciem! Ojciec mężczyzny pochodzi z książęcego rodu Lubomirskich. 

Opublikowany przez Alexi Lubomirski 19 kwietnia 2018

 

Zobaczcie jego fotografie z uroczystości!

The Duke and Duchess are pictured in The Green Drawing Room with (left-to-right):Back row: Master Jasper Dyer, Her…

Opublikowany przez The Royal Family 21 maja 2018

The Duke Duchess are pictured together on the East Terrace, Windsor Castle.

Opublikowany przez The Royal Family 21 maja 2018

 

„To był niesamowity zaszczyt i przywilej udokumentować inspirującą podróż księcia i księżnej Sussex, miłości, nadziei i rodziny; od zdjęć z zaręczynami, aż po oficjalne ślubne i rodzinne portrety w sobotę. To był piękny rozdział w mojej karierze i życiu, o którym nigdy nie zapomnę. Dziękuję wszystkim w @kensingtonroyal i @theroyalfamily” – napisał Alexi Lubomirski pod zdjęciami.

Jak to się zaczęło?

Okazuje się, że fotograf o swoim książęcym pochodzeniu dowiedział się, gdy był dorosłym mężczyzną. Alexi Lubomirski już w dzieciństwie lubił fotografować. Pierwszy aparat dostał, gdy miał jedenaście lat. Niezwykle ważna okazała się współpraca ze znanym fotografem Matio Telestino. Przez cztery lata był jego asystentem. Podobno dostał tę pracę, gdyż miał eleganckie buty. Potem przed jego obiektywem stawały największe gwiazdy m.in. Julia Roberts,  Demi Moore i Scarlett Johansson, a jego zdjęcia publikował “Vogue”.

Mężczyzna już od dawna robi zdjęcia sławnym osobom, ale nie zapomina, by podziękować tym, którzy dobrze mu życzą i zachęcają do dalszej pracy. To bardzo go motywuje.

“Moi rodzice nauczyli mnie wysyłać podziękowania. 😊 Chciałem tylko powiedzieć: “Dziękuję” wszystkim, którzy wysłali setki wiadomości, życząc mi powodzenia w tygodniu poprzedzającym ślub i fotografowanie, które miałem wziąć na siebie. Chcę powiedzieć, że to było to wielkim zadaniem, mówiąc łagodnie, a wszystkie wiadomości od Was były OGROMNYM źródłem wsparcia, więc dziękuję, dziękuję, dziękuję. -)” – napisał mężczyzna na Instagramie.

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/The Royal Family

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...