Olga Kalicka będzie miała operację plastyczną? Szczere słowa aktorki!

Olga Kalicka będzie miała operację plastyczną? Szczere słowa aktorki!

Operacje plastyczne i medycyna estetyczna są coraz bardziej popularne. Jednak niektóre osoby, szczególnie znane z pierwszych stron gazet, uzależniają się od poprawiania urody, co staje się niebezpieczne. Olga Kalicka zdradza, co sądzi o zabiegach poprawiających wygląd! Czy aktorka zdecyduje się na któryś z nich?   

Olga Kalicka będzie miała operację plastyczną? Szczere słowa aktorki!

We współczesnym świecie ceni się młody wygląd oraz piękno zewnętrzne. Wielką rolę odgrywają media, które promują młode twarze oraz „idealne” ciała. Nic dziwnego, że na operacje plastyczne i zabiegi z zakresu medycyna estetycznej decyduje się coraz więcej osób. Poprawianie urody szczególnie jest widoczne wśród „znanych i bogatych”.  Aktorka Olga Kalicka zdradza, co myśli o operacjach plastycznych! Przestrzega, że mogą stać się one pewną pułapką…

Uważam, że wszystko jest dla ludzi pod warunkiem, że znamy umiar. Nie mam nic przeciwko temu, żeby coś poprawić, jeżeli jest taka możliwość. Ja sama nigdy nie korzystałam z żadnych operacji plastycznych, ale uważam, że jeśli ktoś całe życie marzy, żeby poprawić nos, to niech go poprawi, jeśli to ma mu sprawić radość i dać pełnię szczęścia, nie mam nic przeciwko temu. Wiem jednak, że bardzo często ludzie się od tego uzależniają. Robią jedną operację i nagle zauważają inne defekty, których wcześniej zupełnie nie widzieli. Starają się poprawić wszystko, aż stają się kimś zupełnie nowym. Uważam, że to jest bardzo niebezpieczne” – przyznaje Olga Kalicka w rozmowie z Party.pl.

Korekta czy naturalność?

A czy gwiazda zdecyduje się kiedyś skorzystać z pomocy chirurga lub lekarza medycyny estetycznej?

„Nie wykluczam tego, że za dwadzieścia czy trzydzieści lat będę chciała wypełnić zmarszczki, bo będzie mi z tym źle. Nie wiem tego, jak będę na to reagowała. W tej chwili tego zupełnie nie potrzebuję i stawiam na naturalność. Uważam, że zmarszczki kobiece bywają piękne, ale to może być wstydliwe i rozumiem to, więc jeśli ktoś nie chce, to nie trzeba tego na siłę z niego wyciągać” – mówi Olga Kalicka.

Czy mieliście kiedyś operację plastyczną lub zabiegi z zakresu medycyny estetycznej?  

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/olgakalicka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ