Joanna Racewicz wraca do telewizji. Poprowadzi nowy program?

Joanna Racewicz już nie prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Jest oświadczenie TVP!

Joanna Raciewicz od minionego wtorku nie prowadzi już „Pytania na śniadanie”. TVP wydało oświadczenie w tej sprawie. Jak tłumaczy powody swojej decyzji?

Joanna Racewicz już nie prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Jest oświadczenie TVP!

Joanna Racewicz pochwaliła się na Instagramie efektami swojej 40-dniowej diety. Udało jej się zrzucić dziesięć kilogramów. Telewizja Publiczna uznała wpis prowadzącej „Pytanie na śniadanie” za lokowanie produktu, które jest sprzeczne z etyką dziennikarską. 

„Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program „Pytanie na śniadanie”. Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki „Pytanie na śniadanie” do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej” – czytamy na stronie centruminformacji.tvp.pl.

Joanna Racewicz została poproszona przez serwis Wirtualne Media o komentarz w tej sprawie.

„Nie mogę niczego komentować” – powiedziała gwiazda.

Myślicie, że Joanna Racewicz wróci do „Pytania na śniadanie”?

Dziennikarka również na Instagramie nie odniosła się do decyzji TVP. Gwiazda ostatnio pochwaliła się nową fryzurą, a także uroczym zdjęciem synka z… Zobaczcie z kim! 

https://www.instagram.com/p/BgVnatpA-Ho/?taken-by=joannaracewicz

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/joannaracewicz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ