Dj Adamus

Dj Adamus o wyniku Polski na Eurowizji. Zwraca też uwagę na coś bardzo ważnego!

W maju odbył się półfinał 63. Konkurs Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Polskę reprezentował polski DJ i producent Gromee wraz ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem.  Zaprezentowali oni piosenkę „Light Me Up”. Jednak ich wykonania nie docenili jurorzy, a także widzowie. Nasz kraj zajął 14 miejsce i nie przeszedł do finału! Jak Dj Adamus ocenia występ reprezentantów Polski?

Dj Adamus o wyniku Polski na Eurowizji. Zwraca też uwagę na coś bardzo ważnego!

Groome i Lukas nie dostali się do finału, co było dużym zaskoczeniem dla wielu osób. Bukmacherzy obstawiali, że duet bez problemu awansuje do finału. Wydawało się, że nie bez znaczenia było to, że utwór “Light me up” zdobył ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube. To dobry wynik. Jednak występu w półfinale nie można zaliczyć do udanych.  Internauci zwrócili uwagę, że Lukas Meijer bardzo fałszował. 

Dj Adamus o wyniku Polski na Eurowizji

Jak Dj Adamus ocenia występ reprezentantów Polski? Uważa, że przydarzył im się pech techniczny.

“Całe to zamieszanie, które pojawił się jest typowo polskie. Jakby się udało to, wszyscy byliby zachwyceni. Jak się nie udało, to znaczy, że trzeba wylać wiadro pomyj na kogoś. Uważam, że na to mogło złożyć się wiele rzeczy. Zarzuca się, że wokalista nie trafiał w dźwięki, a nikt nie bierze pod uwagę, że istnieje coś takiego jak pech techniczny. Bardzo często dzieje się, że sygnał, który wraca do wokalisty jest źle ustawiony i on sam siebie nie słyszy. Wielokrotnie, pracując z różnymi wokalistkami i wokalistami miałem sytuację, że nie słyszeli odsłuchu i wszystko się posypało. Uważam, że to był zwykły pech” – tłumaczył didżej w rozmowie z “Party”.

A czy Dj Adamus chciałby wystąpić na Eurowizji? To nie są jego klimaty, a poza tym ma duże kompleksy.

“Uważam, że Groomy zrobił odważny krok. Raz w życiu uczestniczyłem w czymś takim jak wybory i konkursy. Nie wygrałem i zraziłem się. Do tej pory mam takie kompleksy, że wolę wytoczyć swoją ścieżkę, żeby nie  być ocenianym. Kibicuję wszystkim i uważam, że nie powinniśmy obrażać się na Eurowizję ani na artystów. To jest fajny moment promocji dla wokalisty. Andrzej stał się rozpoznawalny. Widziałam, że ten utwór wyszedł poza granice Polski, więc to jest najważniejsze” – mówił muzyk.

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/DJ_Adamus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...