Doda o relacji z mężem! Takiej fotki nikt się nie spodziewał!

Doda nie może poradzić sobie ze stratą, ale ma za to niespodziankę dla fanów!

Doda przeżywa ostatnio trudne chwile. Dwa tygodnie temu zmarła jej ukochana 91-letnia babcia Pelagia. Kilka dni temu odszedł piesek artystki, który towarzyszył jej od 13 lat. Artystka 9 lipca miała pojechać na koncert zespołu GUNS’N’ROSES w Chorzowie. Jednak gwiazda nie może sobie jeszcze w pełni poradzić z trudną sytuacją, dlatego bilety na koncert wystawiła na licytację! A pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Dobra decyzja?

Doda nie może poradzić sobie ze stratą, ale ma za to niespodziankę dla fanów!

Doda w ostatnim czasie doświadcza wielu trudnych przeżyć. Gwiazda dwa tygodnie temu pożegnała ukochaną babcię. Pani Pelagia miała 91 lat. Opiekowała się artystką już od dzieciństwa. Śpiewała jej kołysanki na dobranoc. Artystka była bardzo z nią zżyta. Kilka dni temu zdechł “Bandzior” pies gwiazdy. To wielka strata dla niej.

“Jak wiecie 20 czerwca zmarła moja ukochana babcia, to był moj pierwszy pogrzeb w rodzinie. 2 tygodnie później odszedł moj kolejny członek rodziny, ukochany pies, który towarzyszył mi przez ostatnie 13 lat. Nie umiem sobie jeszcze z tym poradzić na tyle żebym umiała się cieszyć z tak wyjątkowych chwil jakim jest KONCERT GUNS’N’ROSES w Chorzowie 9 lipca” – napisała Doda na Instagramie.

Moje serce jest w żałobie

Doda nie pojedzie na koncert ulubionego zespołu. Jednak ma inny pomysł!

“Dostałam zaproszenie od Slasha i mimo iż jeszcze miesiąc temu cieszyłam się,ze znowu spotkam moj ulubiony zespół ,dziś moje serce jest w żałobie. Zawsze staram się zobaczyć wszędzie tez dobre strony dlatego rozpoczynam licytacje 2 moich biletów ( Slash przekaże mi je w dzień koncertu,a ja zwycięzcy) oraz kostki Slasha ,którą grał na koncercie w Gdańsku ( taki mały bonusik dla fana)” – czytamy na Instagramie.

Pomożemy seniorom

Artystka pragnie, aby pieniądze z licytacji wspomogły starsze osoby. Gwiazda chce, aby aby fundusze zostały przekazane fundacji Mali Bracia Ubogich, która zajmuje się opieką nad seniorami.

“W związku z moją obecna prywatną sytuacją, chciałabym aby pieniądze z licytacji wspomogły starszych ludzi ,którymi opiekuje się fundacja @mali.bracia.ubogich . Fundacja ta od lat zapewnia tym samotnym i biednym staruszkom chociażby godnie i w cieplej atmosferze spędzić święta. Dlatego gorąco zapraszam do licytacji -link w BIO❤życzę świetnej zabawy na koncercie!” – napisała Doda.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1908 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?

Książę Harry wraz z żoną gościł w organizacji charytatywnej "Bristol’s Empire Fighting Chance". Tam spotkał...