Joanna Brodzik zagra w „M jak miłość”? Jest odpowiedź aktorki!

Joanna Brodzik zagra w „M jak miłość”? Jest odpowiedź aktorki!

Już od dłuższego czasu w mediach mówiło się, że Joanna Brodzik zagra w „M jak miłość”. Podejrzewano, że wcieli się w rolę Małgosi Mostowiak, w którą wcielała się Joanna Koroniewska. Teraz już wiemy, jaka jest prawda!

Joanna Brodzik zagra w „M jak miłość”? Jest odpowiedź aktorki!

Co kilka miesięcy w mediach pojawiają się doniesienia, według których do „M jak miłość” ponownie zawita Małgosia Mostowiak. W siostrę Marka Mostowiaka przez wiele lat wcielała się Joanna Koroniewska, jednak aktorka zrezygnowała z tej roli i wcale nie zamierza wracać na plan kultowego serialu.

W mediach pojawiły się plotki, że postać Małgosi zagra Joanna Brodzik. Podobno aktorka za jeden dzień zdjęciowy miała otrzymać aż ok. 8 tysięcy złotych. Jaka jest prawda?

Aktorka odniosła się do wszelkich spekulacji na Instagramie. Co napisała?

Z ogromną serdecznością i szacunkiem dla Twórców i Widzów serialu M jak miłość chciałabym zawiadomić, że publikowane w mediach informacje na temat mojego udziału w produkcji, nie są prawdziwe – napisała Joanna Brodzik.

To teraz już wszystko jasne. Czyli na razie Małgosi Mostowiak nie zobaczymy w serialu…

https://www.instagram.com/p/BtjeoIJnw1W/

Nowe wyzwania

Obecnie aktorka gra w teatrze. Występuje m.in. w sztuce „WANIA, SONIA, MASZA I SPIKE” w Tatrze Polonia.

„Dziękuje za piękny spektakl „WANIA, SONIA, MASZA I SPIKE” ?

?? Maciej Kowalewski kolejny raz udowadnia, jak wrażliwością roztłumaczać trudne relacje międzyludzkie z ogromną dawką poczucia humoru. Serdecznie polecam! ✊? @teatrpolonia #ChristopherDurang#WANIASONIAMASZAISPIKE #MaciejKowalewski ?” – czytamy na Instagramie aktorki.

Wierzy, że w przyszłości czekają ją równie ciekawe propozycje zawodowe.

Mocno wierzę, że kolejne działanie i zadani – nie tylko będą dla mnie wyzwaniem, ale również radością dla widzów i perspektywą wielu ważnych, interesujących materiałów dla mediów

https://www.instagram.com/p/Bs6Wubkj7UO/

—————————————————————————————————–

Źródło: By newsrm.tv – Joanna Brodzik o pięknie kobiety (0:25), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=75263698

ZOSTAW ODPOWIEDŹ